Aydınevler Çilingir

Aydınevler Çilingir

Aydınevler Çilingir Kapıda Kaldığınızda Hızlı Ve Kaliteli hizmet Vermekteyiz. Uzman Çilingir Ustalarımız Sayesinde Kapınıza Gelen Ustamızın Yetki Belgesi Bulunmaktadır. Aydınevler Çilingir Firmamız İstanbul Anahtarcılar Ve Çilingirciler Odasına Kayıtlı İş Yeri Olarak Hizmet Vermektedir. İstanbul Anahtarcılar Odası Başkanı ATV Haberde Yayınladı İnternet’ten Çağırdığınız Çilingirlerin Yetkili Olmasına Dikkat Edin. 

Aydınevler Çilingir

Aydınevler oto çilingir

Aydınevler Çilingir Servisimiz sizlere aynı zamanda Oto Çilingir,Kasa Çilingir Hizmeti Vermektedir. Arabanızın Anahtarlarını bagajda,aracın içinde,kontağa takılı şekilde unuttunuz. Hiç Kaygılanmayın Aydınevler Oto Çilingir Ustalarımız Aracınıza hasar vermeden Açmaktadır.

Aydınevler kasa çilingir

Çelik Kasa Anahtarını Kaybettiniz,Çalındı,Kırıldı Kasanızı Açamıyorsunuz. Aydınevler Kasa Çilingir Ustalarımız Çelik kasanızı Hasarsız Bir şekilde Açmaktadır. Çelik Kasa Açma İşini Herkes Yapamamaktadır. Biz Bu işte profesyonel Ekipmanlarımızla Sizlere yardımcı olmaktayız.

Aydınevler Çilingir Müşterilerimizden Çok Duyuyoruz Kapımızı Tornavida,Levye İle Zorladılar,Kapımız Çizildi,yamuldu vb Şeyler Oluyor. Kapınıza Gelen Usta İşinin Ehli Olmalı ve Sadece Çilingir İşi Yaptıklarına Dükkanları Olmasına Dikkat Etmenizi Öneriyoruz. Aydınevler’de Garaj Kumandası Çoğaltma,Bina Kapısı Hidroliği Montajı ve Satışı,Apartman Kapısı Otomat Kilit Montajı,Çelik Kapı Kesme,Otopark Kumandası Çoğaltma,Kale Kilit Montajı,Kale Çelik Kapı Montajı Yapmaktayız. Aydınevler Civarında Sizlere Kilit,Çelik Kapı,Kapı Hidroliği,Bina Kapısı Kapatıcı vb Hizmetleri İtina ile Yapmaktayız.

 

Diğer Hizmetlerimiz :

Çelik Kapı Açma

Tahta Kapı Açma

Çelik Kapı Tamiri

Demir Kapı Açma

Oda Kapısı Açma

Topuzlu Kilit Açma

Oto Çilingir

Çelik Kasa Açma

Para Kasası Açma

Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı

Hırsızın Açamadığı Yüksek Güvenlikli Kilitlerin Satışı ve Montajı

Elektrikli Kilit Satışı ve Montajı

Kale Kilit Satışı ve Montajı

Hizmetlerini Vermekteyiz. Yapmış Olduğumuz Hizmetler Garantili ve Hizmet Sonrası Destek Garantilidir.

Çalıştığımız Kilit Firmaları

Kale Kilit

Multlock Kilit

Yuma Kilit

Victory Kilit

Point Kilit

Evva Kilit

Keso Kilit

Yale Kilit

Hok Kilit

Viro Kilit

Noray Kilit

İto Kilit

Özruh Kilit

Akarsan Kilit

Firmamız Dünya Devi Olan Kilitlerin Yetkili Servisi Ve Yetkili Bayisi olarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Kapınıza kilit almadan önce mutlaka bize danışın. Çelik kapınıza en doğru kilit seçimini yapalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir