Kadıköy çilingir

Kadıköy çilingir servisimiz kapıda kaldığınızda sizlere 20 dakikada hizmet vermektedir. Kadıköy’de 8 motorlu 2 araçlı çilingir ustalarımız bulunmaktadır. Çelik kapınızın kilidi arızalı yada anahtarlarınız kapının arkasında kalmış olabilir. Çilingir ustalarımız sizlere hızlı servisi sunmaktadır. Kadıköy’ün geneline çilingir servisimiz bulunmaktadır. 

Kadıköy çilingir

 

Dükkanımız altıyol’da olup sizlere hizmet vermektedir. Kale kilit,Mul-t-lock kilit,Evva kilit,Hok kilit,Daf kilit,Victory kilit,Yuma kilit,Atra kilit,Dierre kilit gibi yüksek güvenlikli kilitlerin satış noktasıdır. 

Kadıköy oto çilingir

Kadıköy’de siz değerli müşterilerimize aynı zamanda araba kapısı açma hizmeti’de vermektedir. Arabanızın içinde anahtarlarınızı unutmuş olabilir yada anahtarlarınız bagajda kalmış olabilir. Uzman oto çilingir ustalarımız aracınızın kapısına hasar vermeden açmaktadır. Profesyonel maymuncuk apart ile oto kapılarınız ne marka olursa olsun açılmaktadır. 

Kadıköy kasa çilingir

Kadıköy’de çelik kasa açma hizmetimizde bulunmaktadır. Günlük hayatta kullandığımız özel eşyalarımızı koyduğumuz çelik kasalarınızın açma,şifre değiştirme hizmetimiz 7 gün 24 saat bulunmaktadır. Çelik kasa anahtarınız kaybolmuş yada kasanın içinde kalmış,kasa anahtarınızı çalışanınız almış olabilir. Çelik kasalarınız en az hasarla açılıp tekrar kilidin şifresi değiştirilerek kullanılmaktadır. Kadıköy kasa çilingir ustalarımız çelik kasa kilidi değiştirme,çelik kasa şifresi değiştirme,çelik kasa tamiri,çelik kasa montajı hizmetleri vermektedir.

 

Kadıköy kilit değişimi

Kadıköy’de çelik kapınızın kilidini değiştirmek istediğinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız yüksek güvenlikli kilit satışı ve montajı yapmaktadır. Kale kilit,Mul-t-lock kilit,Evva kilit,Yuma kilit,Hok kilit,Fayn kilit,Daf kilit,İto kilit vb bir çok kilit bayisi ve yetkili servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. 

Kadıköy Yangın Kapısı Emniyet kilidi

Kadıköy bölgesinde yeni yapılan binaların hemen hepsinde  yangın çıkışı kapısı bulunmaktadır. Bu yangın kapıları acil çıkış kapısı olduğundan güvenli değildir. Hırsızlık olaylarının %90 ‘ı yangın kapılarından olmaktadır. Buna Karşı yangın kapısı emniyet kilidi taktırmalısınız. Yangın kapısı emniyet kilidi acil çıkış durumunda içeriden tokmaklı kilit olması nedeni ile sorunsuz çıkış yapabilmektesiniz. Yangın kapınıza takılan kilit sistemi evin dış tarafından gözükmemektedir. Gizli kilit sistemi sayesinde kapınız güvenli hale gelmektedir. Bir dikkat edilmesi gereken husus’da kapınızın menteşe tarafıdır. Eğer menteşeler sabit menteşe değil ise mutlaka menteşe tarafına’da emniyet almalısınız. Yangın kapınıza emniyet kilidi taktırmadan önce bize mutlaka danışın. 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

©2018 Çilingir Servisi 7/24

 

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?