Altıntepe Kilit Değişimi

Altıntepe Kilit Değişimi Servisimiz Sizlere 365 Gün 24 Saat Hizmet Vermektedir. Altıntepe’de Çelik Kapınızın Kilidini Değiştirmek İstediniz’de sizlere yardımcı olmaktayız.

Çelik Kapınıza Kilit Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Çelik Kapınızın Kilidini Değiştirirken Öncelikle Kapınıza Gelen Çilingir’in Paketi Sizin Yanınızda Açmasına Dikkat Edin. Kilitler Blister paketli Olmalıdır. Altıntepe Kilit Değişimi Yapan Ustalarımız Alacağınız Kilidin Kapınıza Uyumlu olup olmadığına emin olarak müdahale etmektedir. Çelik Kapı Kilidi Öncelikle Yüksek Güvenlikli olmalıdır.

Artık Hırsızlık olayları Kapıları Levye ile Müdahale Ederek açmıyorlar. Çelik Kapınızın Kilidi Tuzaklı Kilit Değil ise ortadan kırılmaktadır. Altıntepe Çilingir Olarak Dünyaca ünlü Markalarla Çalışmaktayız.

Türkiye’de Bir İlk Olarak Victory Lock 3 Tuzaklı Kilitleri Getirdik ve Bu Sayede Hırsızların İşini 2 Kat Uzattık. Çelik Kapınıza Mutlaka Tuzaklı Bir Kilit Taktırmanızı Öneriyoruz. Altıntepe Kilit Değişimi ekibimiz sizlere 24 saat hizmet vermektedir. Altıntepe Kilit Değişimi yaptırmak istiyorsanız uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Kale kilit yetkili bayi ve satış temsilciği yapmaktayız. Çilingir Ustalarımız Kale Kilidin eğitimlerini almış olup sertifikalı olarak çalışmaktadırlar.

Altıntepe Kilit Değişimi yaptırmadan önce mutlaka bize danışmanızı öneriyoruz. 

Altıntepe’nin tüm mahallelerine çilingir hizmeti sunmaktayız. Yeni bir ev aldınız yada kiraladınız. Çelik kapınızın anahtarı emlakçı’da,Eski kiracıda,ustalarda olabilir. Eski anahtarınızı mutlaka değiştirin ve hüsrana uğramayın. Altıntepe Kilit Değişimi Firmamız Kale ,multlock, Daf , Point , Keso , Victory Marka kilitlerin servis bakım ve değişim işlemlerini yapmaktadır. Kapınızda zamanla sorunlar oluşmaktadır.

Bu sorunlar metal yorgunluğu, aşınma , yıpranma , kapının sert kapatılması gibi bir çok sebepten dolayı olabilir. Biz Merkezi kilit , sistem kilit , 2000 mekanizma ,152 r veya monoblok kilit değişimleri  Altıntepe de bulunan merkez ofisimizden sizlere en yakın ustamızı yönlendirmekteyiz. Altıntepe semtimizde sorun yaşadığınız zaman bizim iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz ve sorunu bize eksiksiz anlatırsanız hem ne ürün veya malzeme lazım olduğunu çözebiliriz hemde sizin işi yapması için kaç tane kapı tamir ustası yönlendirmemiz gerektiğini anlarız çünkü piyasa bir çok kapının ağırlığı en az 100 kilo bazı kapıların 200 kg ya kadar çıktığını 3 ustamızın bu işi yaparken zorlandığına bile şahit olduk. İletişim numaramız’dan bizlere ulaştığınız zaman. Açık adresinizi bize eksiksiz vermenizi rica ediyoruz.

Altıntepe Kilit değişimi

Cadde, sokak, bina numarası , bina ismi , ve çevresindeki, bilindik yerler market, pastahane, hastahane, muhtarlık gibi .. Ayrıca size şunu’da belirtmekte fayda görüyorum 24 saat açık olan servisimizi istediğiniz saatte hiç çekinmeden arayabilirsiniz.Her marka ve model çelik kapınızın tamir onarımı ve yenilenmesi için numaramız 0530 885 74 38 Ayrıca merkez ofisimiz 0216 360 03 13 nolu telefonumuzu arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizlere yakışır bir hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza emin olabilirsiniz . Servis verdiğimiz kapı ve kilitler Ayrıca çilingir olarak siz değerli müşterilerimize kapılarınıza senede en az 1 defa bakım yapılmasını öneririz.

Çünkü kapı günde ortalama 5 ile 10 defa kullanılır ve her kapı açma kapama işlemi sonucu kapının iç kısımında bulunan yay, zemberek, menteşe diye tabir ettiğimiz kısımları yıpranır ve zamanla sizi kapıda kalma sorunuyla karşı karşıya bırakır. Senede küçük bir servis ücreti vererek kapınızı güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca hırsızlık olaylarının bir çoğu teknolojisi geri kalmış kilitler yüzünden olmaktadır. Bu kilitler hiç hırsız kurcalamadığı için sağlam durmaktadır. Ama bir gün kurcaladığı zaman ne kadar zayıf ve kolay açılabilen bir kilit olduğunu fark edeceksiniz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?