İstanbul’un Maltepe ilçesi içerisinde bulunan Aydınevler Mahallesinde hizmet veren Aydınevler Çilingir Servisi, müşterilere haftanın her günü 24 saat süreyle çilingirlik hizmeti vermektedir. Firma bünyesindeki, alanında uzmanlık mertebesine sahip olan ve işlerinin ehli olan çilingir ustaları, müşterilere, kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirler Odası bünyesinde kaydı bulunan Aydınevler çilingir Servisi, mesleklerini kurumsal anlamda ve profesyonel bir şekilde icra etmektedir.

çilingir

Aydınevler Çilingir Kaliteli Hizmet Garantisi

 

Piyasada bu işi, çilingirlik konusunda herhangi bir sertifikaya sahip olmayan elektrikçi ve tesisatçı gibi kişiler de yapmaktadır. Ancak müşterilerden tornavida ve levye ile kapıların kaba kuvvet yoluyla açılması sebebiyle işlem sonrasında kapıların zarar gördüğü ve yamulduğu üzerine şikayetler alınmaktadır. Bu problemler işlemi gerçekleştiren ustanın alanında yeterli donanıma sahip olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu problemlerin yaşanmaması için bu mesleği, bir yan uğraş olarak değil, profesyonel boyutta bu alanda kendisini geliştirmiş firmaların ve kişilerin yapması şarttır.

 

İşlem sonrasında bu ve benzeri şikayetlerin kesinlikle yaşanmayacağını ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti garanti eden Aydınevler çilingir Servisi, her türde kapıyı uzman bir şekilde ve hiçbir zarara sebep olmadan açmaktadır. Bu hizmeti dışında, Aydınevler Çilingir Servisi, çelik kapı imalatı, çelik kesimi, kapı montajı, garaj kumandası üretimi, çelik kapı düzeltme, çelik kapı hidrolik aparatı takımı gibi hizmetler de sağlamaktadır. Firma kapsamında Maltepe bölgesi içerisinde çelik kapı kilidi, kapı hidroliği ve apartman ve daire kapıları alanında neredeyse bütün hizmetler özenle icra edilmektedir.

Aydınevler Çilingir Servisinden Yüksek Güvenlikli Kilit Sistemi

 

Hırsızların ve art niyetli insanların çelik kapıları açmasını neredeyse imkansız hale getirecek yüksek sağlamlığa ve güvenliğe sahip kilitler tavsiye eden Aydınevler çilingir Servisi, çelik kapılara en üst seviye güvenliği sağlayacak tuzaklı kilit sisteminin kurulması işlemini de gerçekleştirmektedir. En sağlam kilitlerden olan tuzaklı kilit sistemleri, pirinç malzemeden üretilen normal kilitler gibi ortalarından bölünmemeleri sebebiyle daha güvenilirdir.

 

Tuzaklı kilitler başkası tarafından zorlandığı zaman kilidin ufak bir bölümü kırılır ve anahtar haricinde yabancı bir nesne yoluyla müdahaleye izin vermez. Bu durumda kapıyı açmak süresi oldukça uzadığı için, tuzaklı kilit sistemi kullanılan çelik kapılar, hırsızlık için caydırıcı bir etken olarak kabul edilmektedir. Zorlamaya bağlı olarak tuzak sistemi devreye giren kapı, sadece alanında uzman çilingirler tarafından matkap yardımıyla delinmek suretiyle açılabilmektedir.

Otomobiller İçin Çilingirlik Hizmeti

 

Çilingire en çok ihtiyaç duyulan ev ve bina kapıları haricinde arabalar için de bu hizmeti veren Aydınevler çilingir Servisi, anahtarın arabanın içerisinde unutulduğu ya da kaybedildiği durumlarda 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Aracın markası ne olursa olsun, araba hiçbir bir zarar görmeden uzman çilingirler tarafından kolaylıkla açılmaktadır. Kilit açmak amacıyla özel üretilmiş profesyonel aletler yardımıyla açılan araç kapılarında, zorlamaya bağlı çizilme ya da yamulma kesinlikle yaşanmaz.

 

Çelik Kasalar İçin Çilingirlik Hizmeti

 

Aydınevler Çilingir Servisi sunduğu bütün bu hizmetlerinin dışında, içerisinde kıymetli eşyaların tutulduğu çelik kasa kapıları için çilingirlik hizmeti sağlamaktadır. Anahtarı ya da şifresi kaybedilen çelik kasalar, hiçbir hasar verilmeden, profesyonel çilingirler sayesinde kısa sürede açılmaktadır. Bununla beraber Aydınevler Çilingir Servisi, çelik kasa şifre değişimi, kasa kilidi değişimi, çelik kasa satışı ve montajı gibi bu konuyla ilgili talepleri de kaliteli ve güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir. Aydınevler Çilingir Servisi, bütün özellikleriyle çilingirlik eğitimi almış, güvenilir, profesyonel ve uzman çilingir ekibiyle, bütün müşterilerine tam anlamıyla müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet garantisi vermektedir.

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?