Bostancı Çilingir

Bostancı Çilingir Hizmeti Kapınızın Arkasında Anahtar Unuttuğunuzda Sizlere Hızlı Ve Güvenilir Hizmet Vermekteyiz. Bostancı Gösteri Merkezinin Orada Olan Şirketimiz Uzman Çilingir Ustalarımızla Yetkili Çilingir Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz. Bostancı Çilingir İstanbul Anahtarcılar Ve Çilingirciler Odasına Kayıtlı Firmayız. Yanımızda Çalışan Çilingir Ustalarımızın Yetki Belgeleri Bulunmaktadır.

Çelik Kapınızın Arkasında Anahtar Kaldıysa Ne Yapmalısınız ?

Çelik Kapınızın Arkasında Anahtar Kaldığı zaman sizlere uzman çilingir ustalarımız ile yardımcı olmaktayız.

Bostancı Çilingir servisimiz İstanbul Bostancı semtinde yaşıyorsunuz ve çilingir hizmetlerinden faydalanmak mı istiyorsunuz? Aniden esen rüzgarla birlikte kapı üzerinize mi kapandı? Veya küçük çocuğunuz odalardan birinde kilitli mi kaldı? Gecenin bir yarısı evinize dönmek için arabanıza binmek istediğinizde oto anahtarınızın artık çalışmadığını mı fark ettiniz? Kapı ve kilitlerinizi çözmek için güvenilir ve profesyonel bir şekilde hizmet sunan bir çilingir firması mı arıyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz demektir. Hiç panik yapmanıza gerek yok alanında tüm eğitimleri almış olan güvenilir çilingir ekibimizle birlikte tüm kapı ve kilit problemlerinize en akılcı çözümleri sunmaktayız.

Sektörün öncü çilingir firmalarından olan Bostancı Çilingir, uzun yıllardan bu zamana kadar anahtarcılık, çilingir servisi, çelik kasa açma, çelik kapı açma, oto kapısı açma vb. alanlarda hizmet vermektedir.
Bostancı anahtar şirketi Kale markasının yetkili bayisidir. Kale çelik kapı ve Kale çelik kasa ürünlerinin satış ve servis hizmetini de vermektedir.

Bostancı Çilingir Servisi Hizmetleri

Aşağıda Bostancı Çilingir servisi tarafından verilen hizmetlerden bir çoğunu bulabilirsiniz;

Çilingir Servisi
Kapı Açma Servisi
Kilit değiştirme
Kilit tamiratı
Bina kapı bakımı
Çelik kapı bakım onarım ve tamiratı
Garaj ve Bariyer Kumandası çoğaltma
Master kilit sistemleri
Hırsızlığa karşı koruma ve emniyet sistemleri
Oto anahtarı tamiri ve anahtar çoğaltma

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Bostancı ilçesinde anahtar, kilit değiştirme, anahtar kopyalama, oto çilingir, çelik kasa açma ve benzeri bir çok işlerinizi Bostancı Çilingir ailesi olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kapıda mı kaldınız? Anahtarlarınızı mı bulamıyorsunuz? Eski kilitlerle sorun yaşıyor, dolaplarınızın kilitleri sorun mu yaratıyor? Çağırın Bostancı Çilingiri, yaklaşık olarak 15-20 dakika içerisinde oraya ulaşarak kapı ve kilit sorunlarınızı çözüme kavuşturalım.

İstanbul’un Bostancı bölgesinde yaşıyorsanız ve kapı/kilit problemleri ile karşı karşıya kaldıysanız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ön plana çıkan firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bostancı çilingir

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?