çelik kapı kilit değişimi

Barındığımız alanların dış dünyayla sınırının belirlendiği ve kendi alanımızda kalan kısmın güvenliğini sağlayan unsur ortamlarımızdaki kapılardır. Evlerimizin kapıları, ofislerimizin kapıları, giriş çıkış yaptığımız kamu alanları ve sosyal alanlardaki kapılar vb. şekilde örneklendirebileceğimiz kapı çeşitleri, yüksek güvenlikli ve koruyucu unsurları uzun vadeli geçerli olarak söylenebilecek kapılardan seçildiğinde manevi olarak rahatlık hissedilerek ortamda daha huzurlu bir tavır sergilenebilir.

Kapıların koruyucu unsurları bu kadar önemliyken, kapı malzemesinin çelik olarak seçilmesi ortam kapılarının çelik kapı olarak daha güvenlikli şekilde olmasına da yardımcı olmaktadır. Çelik kapıların kilitleri, eğer kapı kaliteli malzemeden üretildiyse neredeyse imkansız denilecek şekilde açılmadığından, hırsızların uğraşları sonucu verilen zarardan dolayı çelik kapı kilidi değiştirme ihtiyacı doğmaktadır. Bu tip kilitlerin değiştirilme aşamasında mutlaka bu konuyla ilgilenen uzman bir kişiden ya da ekipten yardım alınmalı, kapı için orijinal ve uygun malzeme kullanıldığından emin olunmalıdır.

Bu tip çelik kapı kilitlerinin göbek kısmında yer alan mekanizmalar, kilidin orijinal anahtarı dışında herhangi bir aletle açılmaya çalışıldığı süreçlerde kırılarak kilidin açılmasını iyice imkansız hale getirmektedirler. Ancak hırsızlar soygun yapma hırsıyla yine de bu kilitleri ve kapıları zorladıklarından hem kapınızın gövde kısmında hem de kilit kısmında mutlak bir hasar oluşmakta ve değiştirilmesi zorunlu hale dönüşmektedir.

Çelik kapı kilidi değiştirme hizmeti de bu tip üzücü hırsızlık girişimi olaylarından sonra ilk önce ihtiyaç duyulan hizmettir. Kapınızın kilidini en kısa sürede en doğru materyalle değiştirip yenileyen Çilingir34 firması yetkilileri, bu alanda uzman ustalardan oluşmaktadır ve aynı zamanda zorlamadan dolayı yıpranan kapılarınızın onarımı için de sizlere yardımcı olmaktadırlar.

Çelik Kapı Kilidi Değiştirmeye Neden İhtiyaç Duyulur?

Yazımızın genelinde bahsettiğimiz gibi, kıymetli eşyalarımızın barındığı özel alanlarımıza hırsızlık, gasp gibi girişimlerle girmeye çalışan kişilerim kilitlerimize verdikleri zararlar dolayısıyla kilit değişimi durumları ortaya çıkabilmektedir. Ancak bazı durumlarda, yeni eve çıkan bireylerin ya da ailelerin yeni ortamlarındaki kapı kilit sistemlerinin anahtarlarının sadece kendşlerinde bulunması gibi bir ihtiyaçları da söz konusu olabilmekte, bu tip durumlar için de markamız tarafından 7/24 güvenilirlik ve kalite garantili hizmet verilmektedir.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?