Barındığımız her alanda, o alanın güvenliğini sağlamak için bir kapı kilit sistemine ihtiyacımız vardır. Kendi alanımızın sınırlarını belirlemek, o alanın kapı girişinin bilinen ve kalitesine güvenilen bir kilit sisteminin kapıda var olmasıyla oldukça kolay hale gelmektedir. Güvenli kapı kilit sistemleri de tam olarak bu noktada ortaya çıkan ihtiyaçlar için oldukça beğenilen sistemlerdendir.

Çoğu çilingir markası, oldukça kolay açılabilir ve hatta kolayca kırılabilir kilit markalarını piyasada oldukça fahiş fiyata çok kaliteli ürünlermişçesine satışa çıkarmaktadırlar. Ancak her sektörde olduğu gibi güvenlikli kapı kilit sistemleri markaları arasında da kalite farkı olarak çok büyük fark yaratan kilit markaları bulunmaktadır. Çilingir34 markası olarak bizler, sizlere bu markaların kilit sistemlerini oluşturarak yüzde yüz koruma ve güvenlik sağlıyoruz.

Bahsettiğimiz bu kilit markaları Victory kilit, Kale kilit, Evva kilit, Mul-t-Lock kilit ve Cisa kilit şeklinde örneklendirilebilmektedir. Tüm bu kilitler dünya genelinde kilit konusunda ustalaşmış ve isim yapmış markaların elinden çıkmakta ve yüksek seviyede güvenlik opsiyonuna sahip olan geliştirilmiş kapı kilitleridir. Evinizdeki, ofisinizdeki, dükkanınızdaki, garajınızdaki vb. yerlerdeki çelik kapılarınız için hırsızların başarısızlığa uğraması garantili kilitlerden temin ettiğinizde uzun dönemlerce güven içerisinde yaşayabilmeniz çok daha mümkün olur.

Hırsızlar İçin Güvenliğinizi Hemen Sağlayın

Güvenlikli bir kapı kilidi kullandığınız zaman, her şeyden önce manevi olarak kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz. Siz o ortamdayken de değilken de kapı kilidinin güvenliğinden emin olduğunuz sürece, olası bir istenmeyen durumda müdahalenin ne kadar zor olduğunu ve kilidi aşmanın neredeyse imkansız olduğunu bilmek herkese içsel bir güven hissi sağlar.

Ayrıca kilitlerinizi özellikle bu güvenlik oranları arttırılmış kilit sistemlerinden seçerseniz, kapı kilitlerinizin uzun seneler boyunca korunma durumu da artacağından kilit değiştirmek vb. süreçlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Korunma süresinin uzaması size hem manevi olarak hem de maddi olarak güvence sağlayacaktır. Bu nedenle yazımızın genelinde bahsetmiş olduğumuz yüksek güvenlikli kapı kilit sistemleri arasından seçeceğiniz herhangi bir marka kilidin uygulamasını istediğiniz her an sizler için sağlayarak garanti kapsamında da sizlere aynı şekilde destek sunuyoruz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?