Bir dalgınlık anında kapıyı anahtar almadan kapatmanız veya kilitledikten sonra anahtarın kırıldığını fark etmeniz halinde zor durumlar yaşayabilirsiniz. Çeşitli nedenlerle kapıda kalmamanız için güvenilir ve alanında uzman çilingir ile çalışmalısınız. Verdiğimiz hizmette güvenin oldukça önemli olduğunu bilerek hareket ediyoruz. Çünkü kapınızın anahtarını yani özel yaşam alanlarınıza veya iş yerlerinize giriş için kullanılan sistemleri açıyoruz.

Bunun için çilingirlerimiz iletişime geçmeniz durumunda hemen gelerek kapınızı açıyor. Çalışanlarımız hizmet verirken gereken özeni ve ustalığı gösterdiği için kapınızın zarar görmemesi adına çaba gösterir. Kapınızın kilitli olması halinde kilit açılırken sistemin devre dışı bırakılması gerekebilir. Ama her türlü kapıyı açabilecek şekilde donanımlı ve profesyonel çilingir şekilde çalışıyoruz.

Kapı Açarken Dikkat Edilenler

Kapınızın açılması için başvurduğunuz müşterilerimizin güvenliğine önem verdiğimiz için öncelikle evin sahibi veya yakını olduğundan emin olmak istiyoruz. Aksi durumda uzmanlığımızın farklı amaçlar için kullanılmasına izin vermiş oluruz. Fatura veya gerekli güveni oluşturacak bir durum söz konusu olduktan sonra kapının açılmasına geçiriyoruz. Açarken kitli olup olmaması veya çelik kapı olması gibi detaylara dikkat ederek mümkün olan en kısa sürede ve sorunsuz şekilde açılmasını amaçlıyoruz.

Kilitli Olması Durumunda Ne Yapılır?

Kapıyı açarken temel olan durum kapının kilitli olup olmamasıdır. Çünkü kapının kilitli olması kapının kilit mekanizmasının açılması gerektiği anlamına gelir.

Bunun için telefonda yardım talep ederken:

  • Kapının kilitli olup olmadığını,
  • Çelik kapı sistemi bulunup bulunmadığına,
  • Kilitlerken anahtarın kırılıp kırılmadığına

Dair bilgi vermeniz çalışanlarımızın işlerinde kolaylık sağlar. Malzeme getirilmesinde veya ustalarımızın ona göre iş bölümü yapmasında etkili olur. Çalışmalarında titiz davranan elemanlarımız etrafın kirlenmemesine dikkat ederek çalışır. Aynı zamanda çizilme, zarar verme veya farklı sorunların oluşmasına neden olma gibi şikayetlere de neden olmaz.

Çilingir Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Çilingir hizmeti veren firma olarak 7/24 ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Ne zaman kapıyla alakalı bir sorununuz olursa, dışarda kalmanız veya farklı durumlar söz konusu olduğunda iletişim hattımızdan bilgi vermeniz yeterlidir. Çalışanlarımız en kısa sürede kapınızı açmak için yola çıkacaklardır.

Çilingir Fiyatlandırma

Olabilecek en ekonomik rakamlar üzerinden hizmet veriyoruz. Güven içinde arayarak destek talep edebilirsiniz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?