Hırsıza karşı tuzaklı kilit

Hırsıza karşı tuzaklı kilit sistemi son zamanlarda artan hırsızlık olaylarına karşı alınabilecek en güvenli sistem olarak hırsızların korkulu rüya haline geldi. Çelik kapınız kaliteli olabilir yada en iyisi olabilir. Artık çelik kapınızın sağlam olması değil kilidin sağlamlığı önemli hale geldi. Çelik kapıların üzerine takılan standart kilitler pirinç olduğundan vidanın geçtiği yerden kırılmaktadır. Resimde’de görüldüğü gibi kapınıza mutlaka yüksek güvenlikli barel taktırmalısınız. 

Tuzaklı Kilit

Mul-t-lock 225 B Tuzaklı Kilit alarak kapınızı daha güvenli hale getirerek hırsızların işini daha çok uzatmış olursunuz. Multlock 225 B kilidin bir özelliği anahtarının her yerde kopyalanmaması ve sadece kartı ile biz yapmaktayız. Bu kilidin diğer mul-t-lock kilitlerden farkı tuzağı geriden kesilmiş olması anahtarı sadece bir mul-t-lock center tarafından çoğaltılması, şifrelerinin çelik olması,maymuncuk ile açılamaması sayesinde kapılarınız daha da güvenli hale gelmektedir.

Mul-t-lock 225 B Tuzaklı Kilit

Çelik kapılarınıza yapı marketlerden kilit almayınız. Anahtarcınıza danışmadan bilgi almadan aldığınız kilit kapınızı korumayabilir. Çünkü yapı marketlerde kilidi satan kişiler sahada olmadığı için hırsızların kapıları nasıl açtığını bilmediğinden sizi yanlış yönlendirebilir. Biz anahtarcılar ve çilingirciler sahada olduğumuzdan kapıların nasıl açıldığını gördüğümüzden sizleri daha doğru kilide yönlendiriyoruz. Her çelik kapıyı tuzaklı kilit yada çelik takviyeli kilit korumayabilir. Kapınızı görmeden karar vermek doğru olmaz,Kapınıza önlem almadan önce bizi mutlaka arayın.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?