çilingir

Oldukça kalabalık bir şehir olan, İstanbul’un yine oldukça kalabalık ve merkezi alanlarından biri olan Kadıköy; pek çok sektörden günlük olarak işletilen iş yerine, kuruma, sosyal alanlara ve kalabalık bir yerleşik nüfusa sahiptir. İstanbul’un en köklü ve eski semtlerinden olan Kadıköy çilingir hizmeti konusunda da oldukça rağbet alan bir alan olarak bilinir.

En başta hırsızlık gibi istenmeyen olayların çok sık yaşandığı bu ilçemizde, anahtar kaybetme ya da anahtarı içeride unutma gibi acil çilingir hizmeti alınması gereken durumlar da meydana gelmektedir. 7’den 70’e nüfus popülasyonunun değişim gösterdiği Kadıköy’de özellikle ev ve iş yeri kapısı açma, kilit değiştirme, anahtar yenileme vb. durumlar için sıklıkla hizmet alınmaktadır.

Çilingir34 ekibi olarak bizler bu bölge için 7/24 Kadıköy acil çilingir hizmeti sağlıyoruz. Gerek açılması gereken kapılar için, gerek değiştirilmesi gereken kapı kilitleri için; gerekse hırsızlık gerçekleşen iş yerleri, depolar, evler ve sosyal alanlar için kapı tamiri işlerinde, kilit tamiri işlerinde ve anahtar yenileme-değiştirme işlemlerinde ihtiyaç sahiplerine en kısa sürede en iyi desteği vermekteyiz.

Alınacak çilingirlik hizmetlerinde profesyonellik en önemli husus olduğundan, Çilingir34 firması alanında uzman, çilingirlik işinde profesyonelleşmiş ekiplerle çalışmaktadır. Çilingirlik hizmeti almak bir bakıma hizmet aldığınız marka ve kuruma güven duymayı da gerektirdiğinden, bizlerden hizmet alan herkesin güvenilirliğimizden ve verdiğimiz kaliteli hizmetten emin olmasını sağlıyoruz.

Kadıköy Çilingir Hizmeti İle Kilitli Kapı Açma

Çoğu zaman günlük yaşam koşturmacasından, aklımızın başka şeylerle yoğun olarak dolu olmasından vb. sebeplerden evimizden, iş yerimizden anahtarımızı unutarak ayrılabiliyoruz. Bunun dışında günlük hayatımızda anahtarımızı bir yerde unutmak veya kaybetmek de oldukça yaşanabilir durumlar arasında yer alıyor. Hal böyle olunca, mecburen 7/24 çilingir hizmeti ihtiyacı da oluşmuş oluyor.

Aslında çoğu kişi, konuyla alakalı hizmet almadan önce kapıyı kendine has yöntemlerle açmaya çalışarak şansını deniyor. Ancak burada fark edilmeyen durum, kapının açılmaya zorlanırken tahribat alıp tamir ücretinin katlanabileceği ihtimali. Halk arasında kredi kartı, kimlik, tel toka, kesilmiş plastik şişe gibi duyabileceğiniz yöntemlerle kapılar açılmaya çalışılsa da bu durum kapınızın kasasına ve kilit sistemine zarar vermekten başka bir işe yaramıyor.

Çilingire ihtiyaç duyulan durumların ciddiyeti göz önüne alınarak, bu tip aletlerle kapının açılamayacağından emin olunup bir uzman ekipten hizmet almanız sizler için en doğru davranış modeli olacaktır. Ekibimizde çilingirlik yapan ustalar, her türlü kapının kilit sistemini çözmüş olduğundan sizin kapınıza en uygun maymuncuk sistemiyle kapınızı açabilmekte, açık kapıların kilidini en uygunuyla değiştirebilmekte, anahtar yenilemelerini yapabilmekte ve güvenle kapınızı kullanmaya devam edebilmenizi sağlayabilmektedirler.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?