Kalamış çilingir

Kalamış çilingir

Kalamış çilingir olarak kapılarınıza hasar vermeden açmaktadır. Kadıköy kalamış mahallesi çilingir firmamız İstanbul anahtarcılar odasına kayıtlı yetkili çilingir olarak hizmet vermektedir. Kalamış çilingir servisimiz kapıda kaldığınızda sizlere 20 dakikada hizmet vermektedir. Kalamış’da 8 motorlu 2 araçlı çilingir ustalarımız bulunmaktadır. Çelik kapınızın kilidi arızalı yada anahtarlarınız kapının arkasında kalmış olabilir. Çilingir ustalarımız sizlere hızlı servisi sunmaktadır. Kalamış’ın geneline çilingir servisimiz bulunmaktadır.

 

Kalamış çilingir

 

Kalamış Çelik Kapı Kilit Değişimi

Dükkanımız Kalamış’da olup sizlere hizmet vermektedir. Kale kilit,Mul-t-lock kilit,Evva kilit,Hok kilit,Daf kilit,Victory kilit,Yuma kilit,Atra kilit,Dierre kilit gibi yüksek güvenlikli kilitlerin satış noktasıdır. Kalamış’da çelik kapınızın kilidini değiştirmek istediğinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız yüksek güvenlikli kilit satışı ve montajı yapmaktadır.

 

Kalamış kasa çilingir

Kalamış kasa çilingir

Kalamış’da çelik kasa açma hizmetimizde bulunmaktadır. Günlük hayatta kullandığımız özel eşyalarımızı koyduğumuz çelik kasalarınızın açma,şifre değiştirme hizmetimiz 7 gün 24 saat bulunmaktadır. Çelik kasa anahtarınız kaybolmuş yada kasanın içinde kalmış,kasa anahtarınızı çalışanınız almış olabilir. Çelik kasalarınız en az hasarla açılıp tekrar kilidin şifresi değiştirilerek kullanılmaktadır. Kalamış kasa çilingir ustalarımız çelik kasa kilidi değiştirme,çelik kasa şifresi değiştirme,çelik kasa tamiri,çelik kasa montajı hizmetleri vermektedir.

 

Kalamış kasa çilingir

Kalamış oto çilingir

Kalamış’da siz değerli müşterilerimize aynı zamanda araba kapısı açma hizmeti’de vermektedir. Arabanızın içinde anahtarlarınızı unutmuş olabilir yada anahtarlarınız bagajda kalmış olabilir. Uzman oto çilingir ustalarımız aracınızın kapısına hasar vermeden açmaktadır. Profesyonel maymuncuk apart ile oto kapılarınız ne marka olursa olsun açılmaktadır.

Kalamış yangın kapısı emniyet kilidi

Kalamış’da yeni yapılan binaların hepsinde yangın çıkış kapıları bulunmaktadır. Bu yangın kapıları deprem,yangın gibi acil çıkış kapısı olduğu için evin içinden hatta yatak odasından giriş yapılmıştır. Yangın kapıları bu derece önemli iken bu kapılardan yaşanan hırsızlık olayları olmaktadır.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?