çilingir

İnsanların en öncelikli ihtiyaçlarından biri güvenliktir. Ev, iş yeri ve benzeri yaşam alanlarının güvenliğinin tam olarak sağlanması için kaliteli ve sağlam kilitlerin kullanılması önemlidir. Bu konuda hizmet sunan meslek gruplarının başında da çilingirler gelir.

Kaliteli kilitlerin takılması, sağlamlığın sağlanması, anahtarlara ulaşılamadığı durumlarda kilitlerin güvenli şekilde açılması, anahtarların çoğaltılması ve benzeri pek çok çözüm çilingir marifetiyle sağlanır. İstanbul’un birçok yerinde hizmet veren Çilingir 34, Ataşehir en yakın çilingir olarak da kolay ulaşılır bir firmadır.

7/24 Hizmet Sunumu

Hırsızlık nedeniyle kapıların zorlanması veya anahtarın başka bir yerde unutulması gibi sebeplerle acil şekilde ortaya çıkan çilingir ihtiyaçlarında kaliteli hizmete kolay ulaşım önemlidir. Mesai saatleri dışında, gece saatlerinde, tatil günlerinde iletişim numaraları açık olan ve derhal harekete geçebilen ekiplere sahip olan firmalar müşteri memnuniyetine mazhar olur. Ayrıca hızlı ulaşım kabiliyeti olan araçların kullanılması da hizmet kalitesini artırır.

Çilingirlik Hizmetleri Nelerdir?

Anahtar ve kilitlere dair tüm işlerde çilingirler çözüm sunabilir. Gelişen teknolojileri takip eden ve sektördeki yenilikleri çalışmalarına entegre eden çilingir firmaları müşterilerine daha iyi hizmetler sunabilir. Elektronik kapılar, güvenlik sistemleri ve benzeri sistemler de çalışmalar dahil edilebilir.

Çilingirlik hizmetlerine örnek olarak şu işler verilebilir:

  • Binaların kilitli kalan dış kapılarının ve iç kapıların açılması
  • Çelik kapıların kilitlerinin takılması, yenilenmesi, gerektiğinde açılması
  • Şifreli ya da kilitli çelik kasaların açılması, kilidinin yenilenmesi
  • Otomobil anahtarlarının açılması
  • Anahtar kopyalanması
  • Araba anahtar kumandalarının yenilenmesi

Sayılan bu işler ve benzer işlerin güvenli şekilde yapılması da önemlidir. Bazen kilidin kırılmadan açılması mümkünken yeni bir kilit satışı için kilidin kırıldığı ve yenilendiği görülür. Müşteri menfaati açısından kilitlerin kırılmadan açılması ve yeni kilit alma mecburiyetinin doğmaması önemlidir.

Çilingir Ücretleri

Verilen her hizmetin ve ürünün bir bedelinin olması normaldir. Ancak uzun süreli iş ilişkilerinin geliştirilmesi için fiyat kalite performansı yüksek hizmetlerin sunulması da önemlidir. Çilingir 34, her iki tarafın menfaatlerini gözeterek ücretleri makul düzeyde tutar ve böylece müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?