Evlerimizin ve gündelik hayatımızda sorumluluğunu taşıdığımız farklı alanların güvenliğini sağlamak adına kullandığımız kilitlerin, bazı durumlarda çilingir hizmetine ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Alan neresi olursa olsun, dış dünyayla iç taraftaki dünyanın ayrımını yapan kapıların hırsızlar tarafından işgal edilmeye çalışılması; kapı anahtarlarının kapının üzerinde iç kısımda unutulması, kapılar kilitlendikten sonra anahtarların kaybedilmesi gibi seçeneklerin sonunda açılmayan kapılar için profesyonel çilingir desteği almak zaruri ihtiyaç haline gelmektedir.

İstanbul’un sevilen ve kalabalık semtlerinden olan Küçükyalı’da da bu ihtiyacın sıklıkla ortaya çıktığından bahsetmek mümkündür. Küçükyalı çilingir hizmeti sağlayan Çilingir34 ekibi; bölgedeki her türlü ev yerleşkesinin, iş yerinin, dükkanın, deponun vb. alanların kapı kilit sistemlerinde oluşan sorunları giderebilmek adına kısa sürede destek sağlamakta ve bu alanda yardıma ihtiyaç duyan şikayet sahiplerinin sorunlarını kalıcı olarak memnuniyet garantisiyle birlikte gidermektedir.

Piyasa genelinde çilingirlik hizmeti veren pek çok kişi ve kurum olsa da, bu tip hizmetlerin mutlaka uzman bir kadrodan ve kurumdan alınması gerekliliğinden söz etmek mümkündür. Çünkü teknolojik gelişmeler her alanda devam ettiği gibi kapı kilit sistemlerinde de yenilenen kilit sistemleri mevcut olduğundan, donanım olarak yetersiz olan kişi ve kurumlardan aldığınız hizmetlerde sorununuz çözülmediği gibi ekstradan kilit sistemine zarar verilmesiyle birlikte zaman ve nakit kaybına uğramanız gibi ihtimalleri de göz önünde bulundurmanız önerilir.

Çilingir34 Ekibinden Alınacak Çilingir Hizmetinin Farkı

Küçükyalı acil çilingir hizmeti durumlarında ekiplerimiz 7/24 hızlıca adresinize ulaşmaktadır. Kısa bir durum tahlili yapıldıktan sonra kapı kilit sistemlerinin değişik tarzlarına ve ihtiyaçlarına uygun kapı açma metotlarıyla içeri giriş yapabilmeniz sağlanır. Ancak kapılarınız kilitliyse ve özellikle kapınız çelik kapıysa, kilit sistemleri mecburen iç kısımdan kırılmaktadır. Çilingirlerin elindeki özel maymuncuk denilen aletlerle kapılarınız açılarak alana girebilme imkanınız oluşturulur.

Sadece kapı kilidi açmak için değil, çilingirlik hizmetine dahil edebilecek kapı kilidi değişimleri, kapı kilidi bakımları, anahtar çoğaltılması, yeni kilit için anahtar üretimi; ev, dükkan, iş yeri harici alanların kilit sistemlerinin bakımı, tamiri ve değişimi gibi hizmetler de profesyonel boyutta ve hizmeti alan tarafın memnun kalacağı kalitede verilmektedir.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?