master kilit

Günlük yaşantımızda erişimimizin olduğu alanların ve eşyaların sayısı birden fazla olabilir. Ev anahtarımız, öğrenciler için okuldaki dolap anahtarları, yetişkinlerin ofis ve dükkan anahtarları, spor salonlarındaki dolap anahtarlarımız ve daha pek çok şekilde örneklendirebileceğimiz anahtar çeşitliliği sonucunda pek çok anahtarı yanımızda taşımamız gerekebilir. Master kilit sistemi bu çoklu anahtar taşıma zorunluluğundan bireyleri kurtarmakta ve inanılmaz kolaylıklar sağlayabilmektedir.

Anahtar çokluğunun yarattığı karmaşa, çoğumuzun deneyimlediği üzere bazen anahtarları karıştırabilmemize ve zor durumda kalmamıza neden olabilmektedir. Bu tip zorluklarla karşı karşıya kalmamak adına çoklu anahtar durumunuzu tek anahtara düşürecek master kilit sistemi ile artık 1 tek anahtarla bütün kilitlerinizi açıp kilitleyebilmeniz mümkün hale getirildi. Güvenlik açısından da oldukça tercih edilir olan bu sistem, sizler tarafından yetki verilmeyen hiç kimse tarafından da kopyalanamadığı için güvenlik konusundaki tüm açıkları kapatmaktadır.

Master kilit sistemi ile aynı zamanda sizde var olan anahtarlardan birini kaybetmiş olduğunuzda kısa sürece çözümcül sonuçlar elde edebilme imkanınız vardır. Size bu kilit sistemiyle beraber verilen emniyet kartları ile aynı anahtarları bu sistemle ilgilenen bizim gibi profesyonel çilingir bayilerinden çoğaltabilme imkanınız da bulunur.

Master Kilit Sistemi Avantajları

Bu kilit sisteminin en büyük avantajı, yazımızın genelinde bahsettiğimiz gibi çoklu anahtar sisteminden tekli anahtar sistemine geçiş yapılabilmesini sağlamasıdır. Ana kapılar ve mekanların içerisindeki diğer kapılar da dahil olmak üzere bütün kapıların açılmasını sağlayan yeni kilit sistemiyle tek anahtar taşıyarak kimsenin istemediğiniz alanlarınıza girmemesini sağlayabilmektesiniz.

İşyerleri için, özellikle iş yeri sahipleri için de avantajlı olarak kullanımı sadece kendilerine ait olmalarını istedikleri alanları bu anahtarlar sayesinde kontrolleri altında tutabilme olanaklarından da bahsetmek mümkündür. İsteklere göre çalışanlar için benzer kilit sistemleri de çıkartılarak günün sonunda yine tek kontrol mekanizmasının siz olması sağlanmaktadır.

Yeni sayılacak bir sistem olduğundan, master kilit sistemi avantajları kapsamına girebilmek için bu kilit sistemini sizlere profesyonel olarak sunabilecek ekiplerden yardım almanız oldukça önemlidir. Bizler Çilingir 34 firması olarak master kilit sistemi uygulamasında ve sonraki dönemlerde her türlü servis ihtiyacınızda sizlerin 7/24 çilingir olarak hizmetinizdeyiz. Bugüne değin çilingirlik alanında verdiğimiz başarılı hizmetlerin karşılığında edindiğimiz başarılı referanslarımız sayesinde sektörde lider firmalardan biri olmayı başarmış ve bu başarımızı sizlere her daim iyi hizmet vererek sürdürmeye devam etmekteyiz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?