Tüm kapı açıklıklarında küresel bir lider olan firmamız; erişim kontrol sistemlerinden, erişim otomasyonuna, güvenlik kapılarından kilitlere kadar pek çok alanda yüksek kapasiteli bir üretime sahiptir. İnovatif yüksek güvenlik geçiş ve kilit kontrol çözümleri sağlayan firmamız sistem kurucularının ve çilingirlerin önde gelen partneri olmaktadır. Ayrıca önde gelen kenar tasarımı ve üretimi sayesinde dünyanın en yenilikçi önde gelen tasarımları elde edilmektedir. Ödül kazanan üretimleriniz ile kişiselleştirilmiş makinecilik kullanmaktayız.

 

En yüksek uluslararası standartlarda üretimlerimiz olmakta ve Pazar gereksinimleri eşsiz tasarımlar, kaliteli ürünler ile sağlanmaktadır. Yenilikçi ürünlerimiz ile de yüzlerce uluslararası patenti barından firmamız, uyum sağlayan ürünleri ile dünya çapında bir pazarlama yapmaktadır. Ödül kazanan ve dünyaca ünlü olan geçiş, kilit kontrol çözümleri ile multlock kilit firmamız ürünleri arasında yer alıyor. Konut piyasası için oldukça basit ancak güçlü kilit modelleri bulunan ürün portföyünde geniş çaplı ürünler ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre güvenlik çözümleri bulunuyor.

 

Dijital Konut Çözümleri

 

Evinizi ve ailenizi korumak için akıllı bir kilitleme çözümü olarak kilit modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Evinizde tam bir koruma sağlayabilir ve her noktada üst düzeyde bir güvenlik elde edebilirsiniz. Yüksek güvenlikli kilitleme çözümleri olan bu ürünler ile konutlarda güvenlik elde edebilirsiniz. Bu başlık altındaki ürünler arasında Entr- akıllı kilitleme çözümü adına pek çok model bulunmaktadır. Bunlar arsında kapı ünitesi, dokunmatik tuş takımı okuyucusu, parmak izi okuyucusu ve uzaktan kumanda gibi çözümler yer alıyor.

 

Güvenlik alanında konut çözümleri içerisinde bu şekilde profesyonel bir kullanım ile sevdiklerinizi ve değerli eşyalarınızı çok daha kaliteli bir şekilde korumuş olursunuz. Bunların yanında dijital kapı dürbünü olarak ta kullanabileceğiniz cihazlar bulunuyor. Hem ofislerde, hem de konutlarda kullanımı uygun olan bu sistemler, hareket algılandığında otomatik olarak video ya da fotoğraf çekebilme gibi çok profesyonel kullanımlara sahiptir. Görseller otomatik olarak hafızaya kaydedilmekte, hatta görseller üzerinden tarih ve saat kaydedilebilmektedir.

 

Kurumsal Giriş Kontrolü

 

Bu başlık altında kullanılabilecek farklı sistemler bulunuyor. Bunlardan biri multlock kilit smartair olmaktadır. Her seviyedeki kilit sistemine özel güncellemeleri bulunan bir çözüm olarak tanımlanabilir. Kullanımı oldukça kolay bir kilit sistemi olan smartair dışında CLIQ sistemi de tercihler arasında yer alıyor. Bu sistem yüksek güvenlikli bir elektromekanik kilitleme çözümü olmaktadır. Mikro teknolojilerin uygun bir şekilde kullanılmasını sağlayan sistem kablosuz olarak kullanılmaktadır.

 

Bunların dışında Watchloc ürünleri de GPS konum sistemi bulunan ayrıca GSM iletişimine sahip oldukça yüksek güvenlikli bir mekanik asma kilit olmaktadır. Varlıkların konumunu bu sistem ile otomatik olarak elde edebilirsiniz. Kişisel kullanımlarda da tercih edilen ürün uzak yerlerde, güvenlik ve kargo şirketlerinde de kullanılabiliyor. Kapı ve pencereler için kullanılabilecek code handles ürün kategorisi de her alanda kullanılabilecek güvenlikli kilit sistemleridir.

Farklı Alanlarda Uygun Çözümler

 

Platformlar, silindirler, asma kilitler, kilit setleri, kilit kasaları, endüstriyel kilitler, araç koruma çözümleri ve makine başlıkları altında da hem ev, hem de iş yeri kullanımlarına özel pek çok ürün bulunuyor. Özellikle iş yerlerinin farklı özelliklere ihtiyaçları olabiliyor. Bu alanda hiçbir çözümün birbirinin aynısı olmadığı düşünülürse her ortamın ihtiyaçlarını karşılayacak özel kilit sistemleri kullanım alanlarında profesyonellik ve kalite elde edilmektedir. Ürünlerimiz arasında daima yenilikçi çözümler bulabilir ve ister mağaza girişlerinde isterseniz de uzaktaki bir bölgeyi koruma ihtiyaçlarınızda yüksek güvenlik çözümleri sunmaktayız. Hem ev, hem de iş yeri çözümlerinde mul-t-lock ürünleri, alanında uzman bir güvenlik sistemi elde etmenize imkan verecektir.

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?