Günümüz yaşam koşullarında, maalesef bin bir çeşit hırsızlık vb. olaylar neredeyse her gün kulağımıza gelmekte. Gerek tanıdıklarımızın, gerek bizzat kendimizin başına gelen hırsızlık olaylarında ev, ofis, stüdyo, iş yeri vb. ortamlara girilirken kurcalanan ve bozulan kapılar; hırsızlık sonucu uğranan maddi hasarın üzerine bir de yeni kapı için masraf üstlenmemize neden oluyor.

Zümrütevler çilingir hizmeti ile bahsettiğimiz bu sorunlarla en baştan karşılaşmamak, karşılaştıktan sonra başvurulan hizmetlerde ise bir daha tekrarlanmaması adına kapı ve kilit tamirlerinin, bakımlarının profesyonelce yapıldığını söylemek mümkün. Çilingir34 ekibi olarak kalabalık bir muhit olan Zümrütevler mahallesinde verdiğimiz çilingir hizmetiyle evlerin, işyerlerinin, dükkanların kapısı sağlam bir şekilde kilitlenebilirken, hırsızların açabilecekleri eski tip kolay kırılan kilitler yerine daha sağlam ve geliştirilmiş mekanizması olan kilitlerden kullanılması gibi fırsatlar hizmet dahilinde yakalanmaktadır.

Normal şartlarda bir hırsızlık durumu yaşandığında, eğer öncesinde kapı/kilit güçlendirme gibi bir önlem almadıysanız; kapınızın kilidi hırsızlar tarafından kırıldığı ya da kapınız zorlanarak yamultulduğu vb. hallere düşürüldüğü için hırsızlık gibi üzücü bir durumun yanında bir de kapının tamir edilmesi için, hatta bazı durumlarda kapı kilitlerinin tamamen yenilenmesi için ekstra bütçe çıkmaktadır. Bu gibi durumlarla baş başa kalmamak için ekibimizden alacağınız hizmet sizlere gerçek anlamda çok yardımcı olacaktır. Çünkü alanında uzman kilit ustalarımız, kapının yaşı ve cinsi fark etmeksizin her türlü kilit tamirini profesyonel bir şekilde kısa zamanda hallederek kapınızın kilidini eski haline dönüştürebilir.

Zümrütevler Çilingir Hizmeti Neden Önemli?

Çilingir hizmeti denildiğinde genelde akıllara hırsızlık olayı gerçekleştirilmiş durumlar gelse de; çilingir çağırılan durumlar hırsızlık dışında çoğu zaman da anahtar kaybedilmesi, iç kısımdan kapının üzerinde bırakılması, çoklu anahtar kullanan kişilerce yanlış anahtarla kapıların zorlanması gibi durumlar da olabilmektedir. Bahsettiğimiz süreçlerle karşılaşıldığında, genellikle insanlar anlık panikleyip o panikle ne yapacaklarını bazen doğru bir şekilde netleştiremeyip farklı hatalar da yapabilmektedirler.

Acil Zümrütevler çilingir hizmeti kapsamı da tam olarak bu tip müşterilerin paniklediği durumlarda ortalığı sakinleştirecek, kapıya ya da kapı kilidine hiçbir zarar verilmeden kapının açılması sağlanacak ancak müşterinin manevi olarak rahat hissetmediği durumlarda yine kısa sürede son teknolojiye sahip kapı kilitleri müşterilerimizin kapılarıyla buluşturulacaktır. Anlattığımız bu sebeplerden ötürü çilingir hizmetinin ne kadar önemli bir unsur olduğunu da tekrar edersek; hem kilit değişimleri, hem hırsızlık sonrası kapınız için güvenilir ve kaliteli hizmet alınması hem de anahtar kaybı gibi ufak kilit problemlerinde hızlı ve etkili sonuç için Çilingir34 ekibi olarak 7 gün 24 saat bir telefon kadar uzağınızdayız.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?