Anahtarların içeride unutulması, kaybedilmesi ya da kilidin bozulması gibi sebeplerle dışarıda kalmak pek de istenen bir durum değildir. Oldukça sinir bozucu olan bu durumlarda sakin kalmak ve hızla profesyonel bir hizmet almak tercih edilmelidir.

Kaliteli ürün ve hizmet sunan bir çilingir firması olan Çilingir 34’ün uzman çalışanları kısa sürede davet edilen yere ulaşım sağlayacak ve gerekeni yapacaktır..

7/24 Çilingir Hizmeti

Birçok çilingir kendine belirli mesai saatleri belirlemiş olsa da ne zaman çilingir ihtiyacı doğacağı belli olmaz. Gecenin geç bir saatinde ya da bir pazar günü çilingirlik hizmeti alınması gerekir. Zaten olumsuz bir durum içinde olan kişilerin cevapsız aramalarla karşılaşması da sinir bozucudur. Bu nedenle her gün ve her saat ulaşılabilen iletişim numaralarına sahip olan çilingir firmaları tercih edilmelidir.

Çilingirlerin Verdiği Hizmetler

Aşağıdakiler çilingirlik hizmetlerine örnek olarak verilebilir:

  • Anahtar kopyalamak
  • Kilitlerin bakım ve onarımını yapmak
  • Kilit açma tutanağı hazırlamak
  • Şifreli kilitleri açmak, şifre değiştirmek
  • Motorlu araç anahtarlarını kopyalamak, kaplarını değiştirmek
  • Şifreli kasaları açmak

Kilit ve anahtarlarla ilgili her iş için çilingirlerden yardım alınabilir…

Güvenilir Çilingir Hizmeti

Hizmet alınacak çilingirlere bir anlamda evler, iş yerleri, ofisler, işletmeler emanet edilir. Bu nedenle güvenilir firmalarla çalışmak istenir. Bunun için de resmi olarak kuruluşunu tamamlamış, sorumluluk alan, gerektiğinde bilgilerine kolayca ulaşılabilen firmalar tercih edilir. Bunun için öncelikle çilingir firmasının İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirler Odasına kayıtlı olup olmadığı öğrenilmelidir. Korsan olarak çalışan ve çilingir olduğunu iddia eden kişilerden uzak durulmalıdır.

Ayrıca Çilingir 34 gibi kurumsal firmalar firma çalışanlarının sabıka kaydının olup olmadığını araştırarak işe alır ki bu çok önemli bir uygulamadır.

Müşteri Odaklı Hizmet

Çilingirler dürüstlük kurallarına ve etik ilkelere uygun hareket etmelidir. Müşterilerin zor durumundan faydalanmaya çalışan firmalar müşterilere güven vermez. Mesela gece tarifesi ya da hafta sonu tarifesi adı altında fazla para isteyen çilingirlerden uzak durulmalıdır. Bazen de yeni bir kilit satabilmek için halihazırdaki kilit kırılmadan açılabilecekken kıran çilingirler görülür. Aslında kilitlerin büyük kısmı kurtarılabilir durumda olur.

Çilingir 34 firması etik kurallara uygun hareket etmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst hedef olarak görmeyi benimsemiştir. Müşteri menfaatleri gözetilerek uzun süreli ilişkiler kurulması tercih edilir.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?