İdealtepe Çilingir

İdealtepe Çilingir

İdealtepe Çilingir Anadolu yakasında Maltepe‘nin Tüm Mahallelerine Ve Semtlerine Çilingir Hizmeti Vermekteyiz. Sizlere Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Vermek Adına Uzman Çilingir Ustalarımız İle Hizmetinizdeyiz. Siz Değerli Müşterilerimize Sadece Ev Kapısı Açma Hizmeti Vermekle Kalmıyoruz,Aynı Zamanda Oto Çilingir,Çelik Kasa Çilingir Hizmetleri’de Vermekteyiz. Yetkili çilingir Ustalarımız Almış Olduğu Eğitimler Sayesinde İşinde Profesyonel Kadromuzla Hizmetinizdeyiz. Bizler Aynı Zamanda Kale Kilit,Mul-t-lock Süper Center,Evva Kilit,Victory Kilit,Point Kilit,Keso Kilit,Yale Kilit Gibi İşinde Lider Kilit Firmalarının Yetkili Bayisi Ve Yetkili Servisi Olarak Hizmet Sunmaktayız. Çelik Kapınızın Kilidini Değiştirmek İçin Çağırdığınız Ustanın Kilidin Paketini Sizin Yanınızda Açmış Olmasına Dikkat Edin. 

Paketi Açılmış Kilit Almayın ?  Bu Neden Önemli

Paketi Açılmış Olan Kilidi Kapınıza Montaj Ettirmeyin. Blister Paket İlk Kez Sizin Yanınızda Açılmalı Çünkü Piyasada Korsan Çalışan Çilingirler Kilidin Paketini Açıp Yedek Anahtar Yapıyorlar Ve Daha Sonrasında Evinize Siz Yokken Girip Hırsızlık Yapıyorlar. Bu Konu Son Derece Önemli Bir Konu Olup Kapınızda Almış Olduğunuz Hizmette Kilidi Paketinden Açarken Sizde Gözünüzle Görün. Piyasada Korsan Çilingir Olarak Genç Çocukları Kapınıza Yolluyorlar Ve Kilidinizi Değiştirirken Yedek Anahtarınızı Bu Çocuklar Çoğaltıyor Ve Kötü Niyetli işler yapıyorlar.

 

İdealtepe Çilingir

İdealtepe Çilingir Servisimiz 24 Saat Hizmet Sunmaktadır. Maltepe İlçesinin İdealtepe Mahallesinde Hizmet Veren Firmamız Uzman Çilingir Ustaları İle Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Vermektedir.

İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirler Odasına Kayıtlı Yetkili Çilingir Olarak Bu işi Ciddi Ve Kurumsal Bir Şekilde Yapmaktayız. Siz Değerli Müşterilerimizi Bazı Konularda Uyarmak İsteriz. Bu İşi Piyasada Elektrikçi,Su Tesisatçı,Nalbur vb Kişilerde yapmaktadır. Fakat bilmeniz gereken Her işi yapan kişi doğru işi yapamaz. İdealtepe Çilingir Olarak Ustalarımızın Yetkili belgeleri Bulunmaktadır.

Size Çilingir Hizmeti Verirken Kapınıza Hasar vermeden Profesyonel Bir Şekilde Açmaktadır. Müşterilerimizden Çok Duyuyoruz Kapımızı Tornavida,Levye İle Zorladılar,Kapımız Çizildi,yamuldu vb Şeyler Oluyor. Kapınıza Gelen Usta İşinin Ehli Olmalı ve Sadece Çilingir İşi Yaptıklarına Dükkanları Olmasına Dikkat Etmenizi Öneriyoruz.

İdealtepe’de Garaj Kumandası Çoğaltma,Bina Kapısı Hidroliği Montajı ve Satışı,Apartman Kapısı Otomat Kilit Montajı,Çelik Kapı Kesme,Otopark Kumandası Çoğaltma,Kale Kilit Montajı,Kale Çelik Kapı Montajı Yapmaktayız. İdealtepe Civarında Sizlere Kilit,Çelik Kapı,Kapı Hidroliği,Bina Kapısı Kapatıcı vb Hizmetleri İtina ile Yapmaktayız.

 

idealtepe tuzaklı kilit

Çelik Kapınızda Tuzaklı Kilit Var mı ?

Çelik Kapınızda tuzaklı kilit yada yüksek Güvenlikli Kilit Mutlaka Olmalıdır. Eski Atasözlerini Bir Kenara Bırakın Hırsıza Kilit Olur Mu ? Evet Artık Kilit Firmaları Hırsızların ve Kötü Niyetli Kişilerin Açmasını Zorlaştıracak Kilitler Üretmektedir. Peki Hangi Kilitler Yüksek Güvenlikli ve Sağlam Kilitler Bilgi verelim. Victory 3 Tuzaklı İtalyan Kilit, Multlock Tuzaklı patentli Kilit,Kale Cec Çelik Takviyeli,Cisa Ap3 Çelik Takviyeli Patentli Kilitler Tavsiye Etmekteyiz. Tuzaklı Kilitler Diğer Pirinç Kilitler Gibi ortadan kırılmadığı için Tuzaklı bölümden kopunca diğer parçayı tutamadığı için matkap ile delerek açılmaktadır. Bu Sayede süre uzadığı için Kötü Niyetli Kişiler kapınız ile uğraşmadan bırakmaktadır. Aşağıdaki Resimde Tuzaklı Kilide Bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir