Maltepe ilçesine bağlı olan Altıntepe Mahallesinde hizmet veren Altıntepe çilingir Servisi 7 gün 24 saat boyunca müşterilere çilingirlik hizmeti sunmaktadır. Firma kapsamında alanında uzmanlık derecesine sahip olan işinin ehli çilingir ustaları, güvenli ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirler Odası üzerinde kayıtlı olan Altıntepe çilingir Servisi, işlerini kurumsal olarak ciddi bir şekilde yapmaktadır.

çilingir

Altıntepe Çilingir Müşteri Memnuniyeti Garantisi

 

Piyasada bu işi tesisatçı, elektrikçi gibi kişiler de yapmasına rağmen müşteriler tarafından levye ve tornavida ile kapıların zorlanarak açılmasına bağlı olarak işlem sonrasında kapıların ve kapı kollarının hasar gördüğü hatta kapıların yamulduğu yönünde şikayetler alınmaktadır. Bu problemler kapı ile ilgilenen ustanın işinin ehli olmayışından kaynaklanmaktadır. Bu sorunların yaşanmaması için çilingirlik hizmetini, bir yan meslek olarak değil, profesyonel anlamda bu alanda uzmanlaşmış olarak icra eden kişilerin ve firmaların yapması gerekmektedir.

 

İşlem sonrası bu şikayetlerin asla yaşanmayacağını ve tam anlamıyla müşteri memnuniyeti vaat eden Altıntepe çilingir Servisi, her çeşit kapıyı profesyonel bir şekilde ve herhangi bir zarara yol açmadan açmaktadır. Sağladığı bu hizmetin yanı sıra, Altıntepe çilingir Servisi, müşterilerine garaj kumandası üretimi, otomat kilit montajı, kale kilit montajı, çelik kapı kesme, bina kapısı hidroliği takımı ve çelik kapı montajı hizmetleri de sunmaktadır. Firma bünyesinde Maltepe ilçesi içerisinde çelik kapı, çelik kapı kilidi ve kapı hidroliği alanında hemen hemen her hizmet itina ile yapılmaktadır.

Altıntepe Çilingir Servisinden Tuzaklı Kilit Sistemi

 

Kötü niyetli kişilerin ve hırsızların çelik kapıları açmasını daha zor hale getirecek üst düzey güvenliğe ve sağlamlığa sahip kilitler öneren Altıntepe Çilingir Servisi, müşterilerine çelik kapı için uygun olan tuzaklı kilit sistemi montajını da yapmaktadır.

 

Tuzaklı kilit sistemleri, sıradan pirinç malzemeden imal edilen kilitler gibi orta kısımlarından kırılmadığı için daha sağlam ve güvenlidir. Tuzaklı kilitlerde dışarıdan zorlama olduğu zaman kapı kilidinin ufak bir kısmı kırılarak anahtar dışında ikinci bir yabancı nesne ile müdahaleyi olanaksız kılar. Bu sayede kapıyı açmak çok daha uzun süreler gerektirdiği için tuzaklı kilit sistemi, hırsızlar için caydırıcı bir kilit sistemi olarak kabul edilir. Bu durumda kapı, yalnızca uzman kişiler tarafından matkap ile delinerek açılabilmektedir.

Altıntepe Çilingir Servisinden Oto Çilingirlik Hizmeti

 

Bina ve ev kapıları dışında arabalar kapıları için de çilingirlik hizmeti veren Altıntepe Çilingir Servisi, anahtarın kaybedildiği ya da arabanın içerisinde unutulduğu durumlarda müşterilere 7 gün 24 saat çilingirlik hizmeti sunmaktadır. Arabanın markası her ne olursa olsun araç herhangi bir hasar görmeden profesyonel çilingirler tarafından rahatlıkla açılmaktadır. Kilit açmak için özel olarak tasarlanmış profesyonel aletler kullanan uzman ekipler tarafından açılan araba kapılarında, herhangi bir zorlamaya bağlı eğilme ya da çizilme meydana gelmez.

 

Altıntepe Çilingir Servisinden Çelik Kasa Çilingirlik Hizmeti

 

Altıntepe Çilingir Servisi bütün bu hizmetlerinin yanı sıra, müşterilerine, değerli eşyalarını muhafaza ettikleri çelik kasalar için de çilingirlik hizmeti sunmaktadır. Şifresi unutulan ya da anahtarı kaybedilen çelik kasalar, herhangi bir hasar vermeden, firma kapsamındaki uzman çilingirler tarafından kısa süre içerisinde açılmaktadır. Aynı zamanda Altıntepe Çilingir Servisi, çelik kasa montajı, şifre değiştirme, çelik kasanın kilidini değiştirme, çelik kasa satışı gibi çelik kasa ile ilgili hemen hemen her konudaki talepleri de hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.

 

Bütün bu özellikleriyle Altıntepe Çilingir Servisi, alanında eğitimli, uzman ve güvenilir çilingir ekibiyle müşterilerine kaliteli hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?