Özellikle son dönemlerde teknolojik sistemler kapsamında farklı kilit seçenekleri ile üretimleri gerçekleştirilen çelik kapılar, elbette değişik zamanlarda bazı tamirat ile bakım ve onarım istemektedirler. Ne de olsa bu kapı sistemleri gün içerisinde çok fazla kullanılmaktadır ve bu yüzden de zaman içerisinde bazı problemler ortaya çıkabilmektedir. Bu konuda sizlere tamamen profesyonel bir hizmet çatısı altında en iyi desteği sağlamak suretiyle, çelik kapı tamiri desteğini sunmaktan gurur duyarız. Birçok değişik marka ve model dahilinde hazırlanmış olan çelik kapılar adına, öncelik olarak uzman servis ekibimiz ile birlikte adresinize gelmek suretiyle keşif yaparak kapınızdaki arızanın tespitini yapmaktayız.

 

Ardından gerçekleştirdiğimiz bu plan ve program dahilinde, çelik kapınızdaki sorun her neyse özel cihazlarımız ve aletlerimiz eşliğinde, bu alanda büyük bir tecrübeye sahip olan çalışanlarımız ile projelendirerek kapınızı yeniden eskisi gibi tamamen kullanılır bir hale getirmekteyiz. Çelik kapı kilit problemi, kaplama sorunu ya da kasma ve düşme başta olmak üzere kapının zor açılması gibi daha birçok değişik etmen kapsamında, çelik kapılarınız için bugüne dek elde ettiğimiz tecrübe altında güven içerisinde çalışma sunmaktayız.

Son Teknoloji Sistemler ve Özel Tekniklerle Çelik Kapınızı Tamir Etmekteyiz

 

Piyasayı sürekli olarak takip etmek suretiyle kendimizi güncelleyerek, en yeni teknikler eşliğinde çelik kapılarınızı tamiri ve restorasyonunu en iyi sistemler altında yapmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan özel aletler ve teçhizatlar ile birlikte, kapılarınızın en ufak bir hasar almamasına dikkat etmek suretiyle profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Üstelik eski kapılarınızı alarak son teknoloji sistemler dahilinde yepyeni bir hale getiriyor ve yenilikçi, gösterişli görünümü ile birlikte bambaşka bir hale gelmesine olanak tanıyoruz.

 

Bu konuda özellikle kurulduğumuz günden bu yana elde ettiğimiz sağlam referanslar sayesinde, sizlere bu konuda ayrı bir güven aşılamaktayız. Güler yüzlü personelimiz bütün farklı marka ve modeller dahilindeki değişik son teknolojik sistemler ile hazırlanmış çelik kapılarınızın tüm tamirat ve bakım ile onarım işlemlerini yapmaktadır. Ayrıca kusursuz bir seçenek kapsamında gerçekleştirerek çevreye hiçbir şekilde gürültü kirliliği de yaratmadan tamamlıyor.

 

Çelik Kapı Konusunda Sizlere Sunduğumuz Farklı Hizmetler

 

Çelik kapılar özellikle çok hassas sistemler dahilinde üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı, aynı şekilde herhangi bir problem karşısında gerçekleştirilecek olan tamirat ve bakım ile onarım işlemleri de hassas bir seçenek dahilinde yapılmalıdır. Bunun bilincinde olan firmamız kapsamında sizlere bu alanda uzman hale gelmiş personelimiz ve son teknoloji aletlerimizi ile sorunsuz bir hizmet sağlamaktayız. Bu bağlamda kapılarınızın kilit bakımı, karşılık ayarı ile birlikte lastik filtrenin ayar ve değişim hizmetleri de en iyi biçimde gerçekleştirilmektedir.

 

Aynı zamanda çelik kapı tamiri altında arızalı ya da yıpranmış olan tüm farklı aksesuarlardan en iyi şekilde yeniden şık bir görsel haline getirilmektedir. Statik boyalı kapıya ahşap giydirme, aynı zamanda istenilen ahşap gördüm kapsamında değişim gibi daha birçok değişik revizyon işlemleri de yine firmamız dahilinde en iyi seçenek kapsamında gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda çelik kapılarınız adına eğer ekstra bir kilit ile birlikte dürbün bağlama da yapmak isterseniz hemen bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Barel ya da mermer eşik değişiminin yanı sıra, güvenliğinin artırılması ve daha güzel bir görselin ortaya çıkarılması konusunda da en iyi desteği sağlamaktan gurur duyarız. Bu kapsamda kapıların baştan sona tüm farklı kilit sistemleri, özellikle belirli zamanlarda periyodik olarak bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Bu desteği de sizleri ailemize katmak suretiyle kapılarınız adına sağlamaktayız.

 

Güvenliğinizin Arttırılması İçin Özel Çelik Kapı Tamir Hizmetleri

 

Çelik kapılar için özel tamir hizmetlerini sunarken aynı zamanda kapılarınızın güvenliğini daha fazla arttırmak için sizleri ayrı bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda kapılara alarm takılması seçeneği kapsamında, özel parmak izi kilit sistemi ile bunun gibi daha birçok değişik seçenek firmamız bünyesinde sizlere en iyi hizmet altında sağlanmaktadır.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2023 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?