Maltepe Çilingir

Maltepe Çilingir

Maltepe Çilingir 365 gün 24 Saat Açık Çilingir olarak hizmet vermekteyiz. Siz Değerli Müşterilerimize Gece,Pazar günleri,Bayramlarda,Pazar günleri hizmet sunmaktayız. Maltepe Civarında Her yere 15 Dk Çilingir Hizmeti Vermekteyiz. Çelik Kapınızın Arkasında Anahtar unutmuş olabilir,Kilidin içinde anahtarınız kırılmış olabilir,Anahtarlarınızı komple kaybetmiş olabilirsiniz. Uzman Çilingir Kadromuz ile Kapınıza zarar vermeden açmaktayız. İstanbul Anahtarcılar odasına kayıtlı Yetkili Çilingir Servisi olarak hizmet alabilirsiniz.Yanımızda Çalışan Çilingir Ustalarımızın Yetki Belgeleri Bulunmaktadır.

 

Maltepe Çilingir

Maltepe Çilingir Servisimiz sizlere aynı zamanda Oto Çilingir,Kasa Çilingir Hizmeti Vermektedir. Arabanızın Anahtarlarını bagajda,aracın içinde,kontağa takılı şekilde unuttunuz. Hiç Kaygılanmayın Maltepe Oto Çilingir Ustalarımız Aracınıza hasar vermeden Açmaktadır.

Çelik Kasa Anahtarını Kaybettiniz,Çalındı,Kırıldı Kasanızı Açamıyorsunuz. Maltepe Kasa Çilingir Ustalarımız Çelik kasanızı Hasarsız Bir şekilde Açmaktadır. Çelik Kasa Açma İşini Herkes Yapamamaktadır. Biz Bu işte profesyonel Ekipmanlarımızla Sizlere yardımcı olmaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz :

Çelik Kapı Açma

Tahta Kapı Açma

Çelik Kapı Tamiri

Demir Kapı Açma

Oda Kapısı Açma

Topuzlu Kilit Açma

Oto Çilingir

Çelik Kasa Açma

Para Kasası Açma

Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı

Hırsızın Açamadığı Yüksek Güvenlikli Kilitlerin Satışı ve Montajı

Elektrikli Kilit Satışı ve Montajı

Kale Kilit Satışı ve Montajı

Hizmetlerini Vermekteyiz. Yapmış Olduğumuz Hizmetler Garantili ve Hizmet Sonrası Destek Garantilidir.

Çalıştığımız Kilit Firmaları

Kale Kilit

Multlock Kilit

Yuma Kilit

Victory Kilit

Point Kilit

Evva Kilit

Keso Kilit

Yale Kilit

Hok Kilit

Viro Kilit

Noray Kilit

İto Kilit

Özruh Kilit

Akarsan Kilit

Firmamız Dünya Devi Olan Kilitlerin Yetkili Servisi Ve Yetkili Bayisi

Müşterilerimizden Çok Duyuyoruz Kapımızı Tornavida,Levye İle Zorladılar,Kapımız Çizildi,yamuldu vb Şeyler Oluyor. Kapınıza Gelen Usta İşinin Ehli Olmalı ve Sadece Çilingir İşi Yaptıklarına Dükkanları Olmasına Dikkat Etmenizi Öneriyoruz. Maltepe’de Garaj Kumandası Çoğaltma,Bina Kapısı Hidroliği Montajı ve Satışı,Apartman Kapısı Otomat Kilit Montajı,Çelik Kapı Kesme,Otopark Kumandası Çoğaltma,Kale Kilit Montajı,Kale Çelik Kapı Montajı Yapmaktayız. Maltepe Civarında Sizlere Kilit,Çelik Kapı,Kapı Hidroliği,Bina Kapısı Kapatıcı vb Hizmetleri İtina ile Yapmaktayız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir