Altıntepe Çilingir

Altıntepe Çilingir Servisimiz 24 Saat Hizmet Sunmaktadır. Maltepe İlçesinin Altıntepe Mahallesinde Hizmet Veren Firmamız Uzman Çilingir Ustaları İle Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Vermektedir. İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirler Odasına Kayıtlı Yetkili Çilingir Olarak Bu işi Ciddi Ve Kurumsal Bir Şekilde Yapmaktayız. Siz Değerli Müşterilerimizi Bazı Konularda Uyarmak İsteriz. Bu İşi Piyasada Elektrikçi,Su Tesisatçı,Nalbur vb Kişilerde yapmaktadır. Fakat bilmeniz gereken Her işi yapan kişi doğru işi yapamaz. Altıntepe Çilingir Olarak Ustalarımızın Yetkili belgeleri Bulunmaktadır. Size Çilingir Hizmeti Verirken Kapınıza Hasar vermeden Profesyonel Bir Şekilde Açmaktadır. Müşterilerimizden Çok Duyuyoruz Kapımızı Tornavida,Levye İle Zorladılar,Kapımız Çizildi,yamuldu vb Şeyler Oluyor. Kapınıza Gelen Usta İşinin Ehli Olmalı ve Sadece Çilingir İşi Yaptıklarına Dükkanları Olmasına Dikkat Etmenizi Öneriyoruz. Altıntepe’de Garaj Kumandası Çoğaltma,Bina Kapısı Hidroliği Montajı ve Satışı,Apartman Kapısı Otomat Kilit Montajı,Çelik Kapı Kesme,Otopark Kumandası Çoğaltma,Kale Kilit Montajı,Kale Çelik Kapı Montajı Yapmaktayız. Altıntepe Civarında Sizlere Kilit,Çelik Kapı,Kapı Hidroliği,Bina Kapısı Kapatıcı vb Hizmetleri İtina ile Yapmaktayız.

Altıntepe Çilingir

Çelik Kapınızda Tuzaklı Kilit Var mı ?

Çelik Kapınızda tuzaklı kilit yada yüksek Güvenlikli Kilit Mutlaka Olmalıdır. Eski Atasözlerini Bir Kenara Bırakın Hırsıza Kilit Olur Mu ? Evet Artık Kilit Firmaları Hırsızların ve Kötü Niyetli Kişilerin Açmasını Zorlaştıracak Kilitler Üretmektedir. Peki Hangi Kilitler Yüksek Güvenlikli ve Sağlam Kilitler Bilgi verelim. Victory 3 Tuzaklı İtalyan Kilit, Multlock Tuzaklı patentli Kilit,Kale Cec Çelik Takviyeli,Cisa Ap3 Çelik Takviyeli Patentli Kilitler Tavsiye Etmekteyiz. Tuzaklı Kilitler Diğer Pirinç Kilitler Gibi ortadan kırılmadığı için Tuzaklı bölümden kopunca diğer parçayı tutamadığı için matkap ile delerek açılmaktadır. Bu Sayede süre uzadığı için Kötü Niyetli Kişiler kapınız ile uğraşmadan bırakmaktadır. Aşağıdaki Resimde Tuzaklı Kilide Bakabilirsiniz.

multlock 225 B Tuzaklı kilit

Vermiş Olduğumuz Diğer Hizmetler :

Çelik Kapı Açma

Tahta Kapı Açma

Çelik Kapı Tamiri

Demir Kapı Açma

Oda Kapısı Açma

Topuzlu Kilit Açma

Oto Çilingir

Çelik Kasa Açma

Para Kasası Açma

Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı

Hırsızın Açamadığı Yüksek Güvenlikli Kilitlerin Satışı ve Montajı

Elektrikli Kilit Satışı ve Montajı

Kale Kilit Satışı ve Montajı

Hizmetlerini Vermekteyiz. Yapmış Olduğumuz Hizmetler Garantili ve Hizmet Sonrası Destek Garantilidir. 

Altıntepe oto çilingir

Altıntepe Oto Çilingir

Altıntepe civarında arabanızın anahtarı kaybolmuş yada bagajın içinde kalmışsa sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Arabanızın markası ne olursa olsun aracınıza hasar vermeden açmaktayız. Uzman oto çilingir ustalarımızla özel aparatlarla arabanızın kapılarını rahatlıkla açmaktayız. Aşağıda yazan tüm araçların kapılarını hasarsız şekilde açmaktayız.

 

Altıntepe Kasa Çilingir

Altıntepe kasa çilingir servisimiz sizlerin değerli eşyalarınızı koyduğunuz çelik kasaları hasar vermeden açmaktayız. Çelik kasa şifrenizi unutmuş,kasanın anahtarlarını kaybetmiş olabilirsiniz. Çelik kasa kilidi değiştirme,çelik kasa açma,şifre değiştirme,çelik kasa satışı,çelik kasa montajı ve bunun gibi çelik kasanızda olabilecek her türlü sorunu çözüm üretmekteyiz. Altıntepe çelik kasa açma çilingir ustalarımız bu işin eğitimi almış olup kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor

©2020 Çilingir Servisi 7/24

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?