Adatepe Çilingir 0530 885 74 38

Adatepe Çilingir Kapıda Kaldığınızda hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Adatepe Civarında Çilingir ihtiyacınız olduğunda Yetkili ve Güvenilir Kaliteli Hizmet Sunmaktayız. Kale Kilit,Mul-t-lock Kilit,Evva Kilit,Victory Kilit,Point Kilit,Fabia Kilit,Yuma Kilit,Fayn Kilit,İto Kilit,Cisa Kilit,Viro Kilit,Akarsan Kilit,Özruh Kilit,Gtv Kilit,Yale Kilit,Keso Kilit,Hok Kilit Yetkili Servisi Satışını Yapan Firmayız. Adatepe’de Artan Hırsızlık olaylarına Karşı Çelik Kapınıza Sağlam Kilitle Güvenli Hale Getirdiniz Mi ? Adatepe Çilingir Araba Kapısı Açma,Çelik Kasa Açma Hizmetleri Vermektedir. Maltepe adatepe civarında 7 gün 24 saat çilingir hizmeti vermekteyiz.

Adatepe Çilingir

Korsan Çilingir’e Dikkat Ediyor musunuz ?

İstanbul Anahtarcılar Ve Çilingirciler Odasına Kayıtlı İş Yeridir. Piyasada Seyyar Çalışan İş yeri Olmayan Çilingirler var. Bu Çilingirler Korsan Olduğu için Yetki Belgeleri Olmadığı İçin Kapınıza Zarar veriyorlar. Aynı Zamanda Bu Korsan Çilingirler daha sonrasından Siz evde yokken Kapınızın Kilidi bozuyorlar ve tekrar onu çağırdığınızda kilitlerinizi değiştiriyorlar ve taktıkları kilidin yedek anahtarı onlarda oluyor ve evinizi soyuyorlar. Buna Karşı Siz Değerli Müşterilerimizi İstanbul Anahtarcılar odasına Kaydı Olman Yeri belli Olmayan Çilingirlere İş Yaptırmayın.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Çelik Kapı Açma

Tahta Kapı Açma

Çelik Kapı Tamiri

Demir Kapı Açma

Oda Kapısı Açma

Topuzlu Kilit Açma

Oto Çilingir

Çelik Kasa Açma

Para Kasası Açma

Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı

Hırsızın Açamadığı Yüksek Güvenlikli Kilitlerin Satışı ve Montajı

Elektrikli Kilit Satışı ve Montajı

Kale Kilit Satışı ve Montajı

Hizmetlerini Vermekteyiz. Yapmış Olduğumuz Hizmetler Garantili ve Hizmet Sonrası Destek Garantilidir. 

 adatepe oto çilingir

Adatepe Oto Çilingir

Adatepe civarında arabanızın anahtarı kaybolmuş yada bagajın içinde kalmışsa sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Arabanızın markası ne olursa olsun aracınıza hasar vermeden açmaktayız. Uzman oto çilingir ustalarımızla özel aparatlarla arabanızın kapılarını rahatlıkla açmaktayız. Aşağıda yazan tüm araçların kapılarını hasarsız şekilde açmaktayız.

adatepe kasa

Adatepe Kasa Çilingir

Adatepe kasa çilingir servisimiz sizlerin değerli eşyalarınızı koyduğunuz çelik kasaları hasar vermeden açmaktayız. Çelik kasa şifrenizi unutmuş,kasanın anahtarlarını kaybetmiş olabilirsiniz. Çelik kasa kilidi değiştirme,çelik kasa açma,şifre değiştirme,çelik kasa satışı,çelik kasa montajı ve bunun gibi çelik kasanızda olabilecek her türlü sorunu çözüm üretmekteyiz. Adatepe çelik kasa açma çilingir ustalarımız bu işin eğitimi almış olup kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?