Kale Kartlı Geçiş Sistemleri

Kale Kartlı Geçiş Sistemleri artık bina kapılarında oldukça kullanışlı ve kolaylık oldu. Apartman kapınızın önüne geldiniz ve anahtar arama derdi olmadan kapınızı isterseniz şifre ile isterseniz kale maskotla açarak girmektesiniz. Kapının önünde hangi anahtar binaya aitti anahtarı almayı unutmuşum gibi bir derdiniz olmayacak. Konut, villa, site, apartman gibi bireysel ve toplu yaşam alanlarında; turistik tesisler, oteller, ofisler, fabrikalar gibi iş alanlarında ve özellikle kapı-geçiş noktalarındaki kapılarda kullanılan mekanik ve elektronik bağlantı elemanları, kilitleri ile kontrol altına alınmak istenen geçiş noktalarında bütünsel güvenlik sağlamaktadır.

Kale Kartlı Geçiş sistemi

Kale Kartlı Geçiş Sistemi giriş ve çıkış güvenliğinin önem arz ettiği bina, iş yeri ve merkezleri, alışveriş merkezleri ve buna benzer yerlerde giriş ve çıkışların kontrol altında tutulmasını sağlayan sistemlerdir. Güvenlik sistemlerinde Kartlı Geçiş Sisteminin önemli bir yeri vardır.

Şirketlerde veya kamu kurumlarında kullanılan kartlı geçiş sistemi, personel ve ziyaretçi geçişlerini kontrol altına alıp, kişilerin yetkili olduğu alanların dışına çıkmamasını sağlarsınız.

Site ve apartman kapıları ve tüm elektrikli kapı kilidi olan sistemler için anahtarsız otomatik geçis sistemidir. Klasik anahtar kullanımına alternatif olarak üretilen manyetik anahtarlar, girilmek istenilen kapıya gösterilmesi halinde kapıyı otomatik olarak kullanıcıya açar. Cihaza tanıtılmamış hiçbir manyetik anahtar kapıyı açmaz. Okuyucu pil değiştirmeden ve bakım yapmadan yıllarca çalışabilir. Anahtar okuyucudan aldığı manyetik enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek çalışır. Sistemler her iki yönde de yani kapı giriş veya çıkışlarında da okuma yapmaya uygundur. Manyetik anahtarlar okuyucuya okutulmadığında sürekli pasif konumdadır. Göstergeç fiyatları günümüzde markadan markaya değişmekte olup göster geç sistemi, daima geçiş kartlı geçiş sistemlerinin yerli üretim ve garantili olan sistemleri yaygın bir şekilde apartman girişleri, resmi daireler, apartlar, büro kapıları, hastaneler ve bir çok resmi kurumların sık kullanılan kapılarında personel giriş çıkışlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olması ile birlikte klasik anahtar sistemine göre’de manyetik anahtar ve manyetik kartların kullanımı daha kolaydır.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?