Fikirtepe çilingir

Fikirtepe çilingir servisimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Son zamanların Kadıköy’ün en gözde semti olan Fikirtepe yeni yapılan konutlar,siteler sayesinde çok gelişti. Yeni tuttuğunuz evin kilidini değiştirmek istediğinizde bir telefon kadar yakınız. Eviniz site içerisinde ve güvenlikli olabilir,fakat mutlaka kilidinizi değiştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Fikirtepe Çilingir servisi ve Kale kilit değişimi servisi hizmetleri Fikirtepe’de gelişmekte olan bir oldukça kentsel dönüşüme girmiş projede ,Fikirtepe Çilingir imzası mutlaka vardır. Bu bölgede Kale kilit ve Multlock kilit bayiliğini yapan firmamız sizlere kapı kilit servisi ve çelik kapı tamiri hizmetleri vermektedir. Sizlere özetlemek gerekirse Fikirtepe Bölgesinde verdiğimiz hizmetleri kısaca tanıtalım.Görüldüğü suretiyle fikirtepe bölgesinde kilit ve çilingir hizmetlerine yönelik bir oldukça faaliyette bulunan firmamızda bölge semtlerde dahil olmak üzere 5 aracımız ve çevre semtlerde dahil olmak suretiyle iş yerimizde sizlere kilit satışı ve çilingir desteği mevzusunda zaman sınırlaması olmadan 24 saat çilingir servisini vermekteyiz.

Şayet fikirtepe civarında çilingir servisimizde kesafet olması durumunda en yakın bölgeden yani Merdivenköy Çilingir firmamızdan ve yahut Göztepe Çilingir firmamızdan yardımcı olmaktayız. Yeniden bu bölgedeki teknik destek ekibimiz fikirtepe bölgesine 15 dakikada çilingir servisini sunmaktadır.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?