çilingir

Anadolu yakasında bulunan ve kalabalık semtlerden bir tanesi olan Maltepe, ne yazık ki kilitli sistemler konusunda olumsuz vakaların çok olduğu ve çoğu zaman acil şekilde çilingir hizmetine ihtiyaç duyulan alanlardan bir tanesidir. Maltepe çilingir hizmeti konusunda her daim yanınızda olan Çilingir34 firması ekipleri, herhangi bir kilitli sisteminizle alakalı yaşadığınız herhangi bir probleminizde çok kısa bir sürede yanınıza ulaşarak sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler sunmaktadır.

Çilingir34 ailesi olarak bünyemizde çalışan her kilit ustasının sektördeki deneyimleri ve işindeki profesyonelliği, verilen hizmetin de profesyonel boyutlarda ve oldukça kaliteli olmasını sağlamaktadır. İster hırsızlık girişimlerinde, ister kilit değişimi gereken dönemlerde, ister anahtar kayıplarında ve daha bu tip örneklerle genişletebileceğimiz sorun süreçlerinde Maltepe bölgesi de ivedilikle ulaştığımız servis alanlarımızdandır.

Maltepe çilingir hizmeti kapsamında ilk önce güvenilir hizmet mottosuna sığınarak, müşterilerimizin güvenliklerini sağlamaya özen gösteriyoruz. Ev kapıları, apartman kapıları, ofis kapıları, depo kapıları, çelik kasa kilitleri doğru yöntemlerle zarar vermeden açılarak ve tamir edilip, kısa sürede en kaliteli malzeme kullanılarak tamamlanan hizmet sayesinde aynı sorunları tekrar tekrar yaşamanızın önüne geçilebilir.

Çilingir34 Firmasının Verdiği Çilingir Hizmetinin Farkı Nedir?

Öncelikle firmamızın İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirler Odası’na kayıtlı bir çilingir hizmeti veren firma olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte çilingir hizmeti denildiğinde akla ilk gelen çelik kapı ve normal kapı tamir desteğinin yanında araba kapısı, kasa kapısı gibi sorun yaşanan kilit sistemlerinde de çözüm odaklı hizmetler sunduğumuzu söylemek de mümkün.

Maltepe çilingir hizmeti veren firmalar konusunda genel piyasaya bakıldığında, bu hizmeti sağlayan çilingir ustalarının meslek dışı alanlardan alelade kişiler olarak seçilebildikleri gözlemlenmektedir. Çilingir34 firmasının piyasadaki rakiplerinden temel farkı, tüm hizmet sağlayan personelinin bu alanda uzman olması ve en iyi malzemeler kullanarak hızlı bir şekilde çözüm sağlıyor olmasıdır.

Farklı markalardan alınan çilingirlik hizmetinde bazen hizmet vermeye gelen ustaların kilit sistemini açmaya çalıştıkları kapıları levye gibi aletlerle zorlanarak hasarın katlanarak büyümesi gibi durumlara yol açtığı durumu da göz önünde bulundurulursa Maltepe gibi kalabalık nüfuslu alanlarda uzman bir firmadan destek almanın ne kadar önemli olduğu bir kez daha anlaşılabilir.

Maltepe Çilingir Hizmeti Kapsamında Neler Gerçekleştirilir?

Müşterilerine kurumsal boyutta hizmet veren bir marka olan Çilingir34, Maltepe bölgesinde sağladığı çilingirlik hizmeti kapsamında çok yönlü hareket eder. Örneğin; kapı kilidi montajı ve tamiri başta olmak üzere bunun dışında çelik kapı montajı, çelik kapı kesme, otomatik kilit montajı, garaj kapısı kumandası tamiri ve üretimi, çelik kasa montajı ve çelik kasa kilidi tamiri, kapı hidroliği tamiri ve Kale kilit montajı gibi pek çok farklı ihtiyaç için en iyi hizmeti sunmaktadır.

Tüm bu saydığımız hizmet süreçlerinde ekiplerimiz hizmetin talep edildiği alana 7/24 hızlı bir şekilde ulaşarak sorunun kaynağını inceleyip en iyi tamirin ne şekilde ve hangi malzemeyle yapılması gerektiğine karar vermektedir.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?