çilingir

Evlerimizde, kurumsal çalıştığımız ofislerimizde, bireysel dükkanlarımızda ve daha pek çok şekilde örneklendirilebilecek barınma alanlarımızda mekanlarımızın güvenliğini sağlamak için çelik kapı kullanmayı tercih ettiğimizi söyleyebiliriz. Bu kapıların açılıp kapanma konusundaki inisiyatifleri tamamen bizlerin elindeki anahtarlara bağlı olduğundan; anahtarı dışarıda kaybetme, içeride unutma, anahtarı çaldırma gibi durumlarda kilitli çelik kapı nasıl açılır sorusu da karşımıza çıkıyor.

Anahtarı kullanamama nedeniniz ne olursa olsun, çelik kapılarınızı kendi uğraşlarınızla açabilmenizin hiçbir imkanı yoktur. Hele ki kilitli halde olan çelik kapılar uzman çilingirler dışında kimse tarafından açılamamaktadır. Çelik kapılarda kullanılan kilit yöntemleri hemen hemen aynı olsa da, gelişen teknolojiyle birlikte çelik kapılardaki kilit sistemleri de gelişim göstererek açılması/kırılması çok daha zor hale getirilmiştir.

Herhangi bir anahtar kaybında, mekanınızın çelik kapısı kilitli durumdaysa sizin elinizden gelecek hiçbir şey olmadığını garanti ediyoruz. Sizler kapıyı açmak için ne kadar uğraşırsanız uğraşın, kapıyı zorlayacak kurcalamanız sadece kilit göbeğine zarar verecektir. Bunun yerine Çilingir34 gibi uzman çilingir kadrosu bulunan işletmelerden yardım istemeniz yeterli olacaktır. Profesyonel çilingirler en kısa sürede adresinize ulaşarak ellerindeki teknik aletlerle kapınıza hiçbir zarar vermeden açma işlemini gerçekleştireceklerdir.

Çilingir34 Firması Olarak Profesyonel Destek ile Kilitli Çelik Kapıları Açıyoruz

Kilitli çelik kapı açma işlemi için çilingirlerin kullandığı en basit yöntem maymuncuk kullanarak kilidin açılmasını sağlamaktır. Diğer yöntemleri hala kullanan çilingirler de bulunmaktadır ancak eski yöntemler kapının en önemli parçalarından olan kilidin göbek kısmına zarar verdiğinden masraf çıkmaması adına bu tip eski yöntemlerin kullanımı artık rafa kaldırılmaktadır.

Özellikle Çilingir34 bünyesindeki profesyonel çilingirler, kilitli kalmış çelik kapıların açılması için günün her saati hizmet vermektedirler. Alanında uzman olan ustalar çok kısa sürede yanınıza ulaşarak durum tespitini gerçekleştirip kapının iskeletine ve kilit teknolojisine zarar vermeden kapınızın kolaylıkla açılmasını sağlarlar. Eğer ki anahtarınız tamamen kayıp ve elinizde de yedek anahtarınız yok ise bu sefer eski göbeği yine kapı iskeletine zarar vermeden çıkartıp yeni kilidinizi hızlıca takarak sorununuzu kökten çözmektedirler.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?