En Güvenli Kapı Kilidi Kapılarınızı Açılmaya Karşı Daha Çok Korunma Süresini Uzatmaktadır. En Güvenli Kilit Demek Yüksek güvenlikli Kaliteli Kilit Anlamına Gelmektedir. Güvenli Kilitler Belli Başlı Markalarda Bulunmaktadır. Her kilit Güvenli olduğu Anlama Gelmez. Çelik Kapınız Ne Kadar Sağlam Ve Kaliteli Olursa Olsun Kilitleriniz Yüksek Güvenlikli Değilse Kapınız Açılmaya Müsaittir. 

En Güvenli Kapı Kilidi Hangileridir.?

Siz Değerli Müşterilerimize Bu Konu Hakkında Biraz Bilgi Vermek İstedik. Çelik Kapı Kilitleri Bildiğimiz Gibi Pirinç Olduğu için göbeğin Bağlantı yapıldığı vidanın Oradan Rahatlıkla Kırılmaktadır. Bunlara Karşı Çelik Kapınıza 3 Tuzaklı Kilit,Çelik Takviyeli Kilit,Maymuncukla Açılamayan Kilitlerden Almanızı Tavsiye Ediyoruz. Kapınıza Kilit Alırken Ucuz Kilit Alıyorsun. Peki 30 TL’lik Kilidin Kapınızı Ne Kadar Koruyacağını Düşünüyorsunuz.? Ucuz Kilit Kapınızı Korumaz ve Sonuç Hüzünle Biter. Aşağıdaki Resimlerden’de Göreceğiniz Üzere Ucuz Kilitler Nasıl Açılıyor Bakın. 

 

En Güvenli Kapı Kilidi

Evimiz Biçim İçin En Önemli En Mahrem Yerimizdir. Çelik Kapınıza Kilit Almadan Önce Bizi Mutlaka Arayın Bilgi Alın. İsterseniz Whatsapp Numaramıza Kapınızın Resmini Atın Sizlere En Doğru Bilgileri Verelim. Çelik Kapınıza Kilit Taktırırken Dikkat Etmeniz Gereken Bir Husus’da Paketin Sizin Yanınızda Açılmasıdır. Kapalı Paket Kilit Almanızı Önemle Bildiriyoruz. Son zamanlarda hırsızlık vakaları oldukça arttı. Artan hırsızlık olayları çelik kapılarınız’da bulunan ucuz pirinç kilitler sayesinde evinizin kapısı kilitli olmasına rağmen 1 dakika içinde açıp hırsızlık vakasını gerçekleştirmektedirler. 


Yüksek Güvenlikli Kilit Markaları

  • Kale  Kilit
  • Victory Kilit
  • Evva Kilit
  • Mul-t-lock  Kilit
  • Cisa Kilit

Bu kilitler dünyaca ünlü kilit firmaları olup yüksek güvenlikli kilit üretimi yapmaktadır. Çelik kapınıza mutlaka yüksek güvenlikli kilit almanızı öneriyoruz. Unutmayın Güvenlik kapıdan başlar. Hırsıza kilit olmaz diye eski bir söz var. Artık hırsızların açması daha zor olan çelik kapı kilitleri var. Başınıza gelmeden önleminizi alın. Arayın bizi sizin kapınıza en doğru kilit seçimini yapalım ve sizi bu korkulu rüyalardan kurtaralım. Firmamız Aynı zamanda Kale Alarm Bayisi olup evinize ücretsiz keşif yapmaktadır.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?