Kapınızı açmak için herhangi bir çilingiri aramak ve hizmet almak isteyebilirsiniz. Önemli olan kapınızın açılması için hizmet veren çilingirin ne kadar güvenilir olduğudur. Evinize, özel yaşam alanınıza veya işyerinize giriş için kullandığınız kapınızın işinde ne kadar güvenilir olduğunu bilmediğiniz birisi tarafından açılması oldukça risklidir.

Böyle zamanlarda firmamızın uzun yıllara dayanarak ve güven içinde verdiği çilingir hizmeti aradığınız kalite olacaktır. Çilingir olarak çağırdığınızda firmamızın çalışanı olduğunu gösteren kartı ve belgesi ile gelen elemanlarımız adresinize gelir. Sorduğunuz sorulara net şekilde cevap vererek karşılıklı güven ilişkisi içerisinde işini yapmayı amaçlar. Çünkü elemanlarımız da açacakları kapının gerçekten sizin olduğundan emin olmak ister.

Kapının Güvenliği

Hizmet almak için firmamızı aramanız durumunda güven sağlamak için soracağınız tüm sorulara cevap veriyoruz.

Aynı zamanda elemanlarımız da:

  • Kapının veya evin size ait olduğunu öğrenmek ister,
  • Fatura veya buna benzer bir evrak isteyebilir,
  • Gerekli yakınlık derecenizi kontrol eder.

Bunlar da çalışanlarımızın hem müşteriyi hem de firmamızı korumak adına uymak zorunda oldukları kalite prensiplerimizdir. Sizin olmayan bir kapıyı açmamak ve güvenliğinize zarar vermemek adına kontroller yaparak güven içinde çalışıyoruz.

Kapıların Açılması ve Güven

Kapınız açılırken çalışanlarımız sizinle birlikte ve süreçle alakalı bilgiler vererek işlerini yapar. Çünkü kullanılan anahtarların sadece bir tane olduğunu ve istemeniz durumunda yenilenebileceğini bilerek çalışırlar. Kilitli kapı açılması halinde kapının kilit sisteminin değiştirilmesi en iyisi olacaktır. Elemanlarımız gereken önerilerde bulunarak kapınız için en güvenli olan yolu önerecektir. Bu sayede aklınızda soru işareti kalmadan kapınızın anahtarını da yeniletebilirsiniz.

Çalışma Prensipleri

Çalışanlarımız çalıştıkları alanları koruyarak ve gerekli olmadıkça kilit sistemine zarar vermeyerek çalışmayı amaçlar. Güvenlik ve titiz çalışma öncelikli alanlarımızdır. Bunun için iletişime geçtiğinizde alacağınız en iyi hizmet olduğunu bilmelisiniz.

7/24 Hizmet Anlayışı

İletişim numaralarımızdan 7/24 şekilde arayarak her zaman destek isteyebilirsiniz. En kısa süre içinde çalışanlarımız adrese gelerek kapınızla alakalı çözümü üretebilir. Güven vererek çalışmalarına devam ettiklerini bilmeniz öncelikli tercih olmamızda en etkili nedenlerden bir tanesidir.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?