çelik kapı

Kapı kilit sistemleriyle alakalı ortaya çıkan problemlerde, kimi zaman sorun direkt kilit sisteminde meydana gelen hasarlardan dolayı ortaya çıksa da kimi zaman tamamen kullanıcı kaynaklı trajikomik sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Unutkan olduğumuz, aceleci davrandığımız süreçlerde kapının iç tarafında unuttuğumuz anahtar sebebiyle çelik kapılar açılmaz.

Böyle durumlar için o anın paniğiyle arkada anahtar kalan çelik kapı nasıl açılır gibi internet aramaları yapılsa da çözüm olarak denenen yollar günün sonunda kapının kilit sistemine zarar vermekle sonuçlanacağından karşılaştığınız bu tip problemlerde işin uzmanından yardım almak en sağlıklı durum olacaktır.

Çilingir34 ekibinde yer alan profesyonel çilingirler, her türlü kilit sistemi için sağladıkları uzman hizmetle birlikte aynı titizlik ve özveriyle üzerinde anahtar unutulan çelik kapıların açılımını da sağlamaktadır. Kapıların kilit sisteminin hangi markaya ait olduğu fark etmeksizin uzman kadrolarımızla en kısa sürede sizlere yardım ulaştırmak için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Arkasında Anahtar Unutulan Çelik Kapıları Açma Yöntemleri

Arkada anahtar kalan çelik kapı açma ile ilgili yapılan araştırmalarda, internette hem içerik olarak hem video olarak bir çok yönteme rastlamak mümkün. Kredi kartı ile çelik kapı açmaya çalışmak, eski tip nüfus cüzdanları ile çelik kapıyı açmaya çalışmak, ortasından kesilen pet şişeyi kapının kolon ve kilidi arasına sıkıştırarak kapıyı açmaya çalışmak, kilidin içerisine ince tel sokularak anahtar düşürülüp kilit sisteminin açılmaya çalışılması gibi örneklendirebileceğimiz pek çok yöntemle kapıyı açma girişimleri gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.

Bazı atılımlarda kapı açılsa dahi, kilit sistemi zarar görebileceğinden her halükarda bir çilingir hizmetine ihtiyaç duyulacağı söylenebilir. Çünkü hiçbir çelik kapı, normal şartlarda arka kısmında anahtar unutulmuş haldeyken ön kısmından dış taraftan açılamamaktadır. Üretim aşamasında kilit mekanizmaları bu duruma uygun olarak üretildiğinden, olası bir kapı üzerinde anahtar unutma durumunda mutlaka profesyonel çilingir desteği almanız önerilir.

Kendi çabalarınızla kapınızın kilidini açmaya çalışırken içeride hala kilidin diğer ucunda takılı olan anahtarı kırabilir, kilidin iç kısmındaki aksanını bozabilir, kapıyla kilit arasına sıkıştırıp açmaya çalıştığınız kartlarınız kırılabilir ve daha farklı sıkıntılar da başınıza gelebilir. Tüm bu anlattıklarımızın ışığında eğer çelik kapınızın arkasında bir anahtar unuttuysanız, kapınızı açtırmak için mutlaka uzman bir çilingir kurumundan destek almanız gerektiğini göz önünde bulundurun.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?