Yaşadığınız ev, iş yeri veya özel kapılarınızın açılması için yardım almanız gerekebilir. Çünkü aceleniz olduğunda evde anahtarınızı unutabilir veya ansızın kapınızın kapanması ile dışarıda kalabilirsiniz. Hangi nedenle olursa olsun Üsküdar çilingir ihtiyaçlarınızın tamamında güvenilir adres olmaya devam ediyoruz. Uzun zamana dayanan tecrübemiz ve her kapıyı açıyor olmamız müşterilerimizin ustalığımızdan emin olmasına neden olmuştur. Aynı zamanda güvenlik konusunda titiz davranarak işimizi yapıyoruz. Yardım talep edenlerin gerçekten ev sahibi veya yakını olduğunu bilmeden kapı açma taleplerini yerine getirmiyoruz. Bunun için mutlaka çilingir gereksinimlerinizde firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Nasıl Kapı Açıyoruz?

Güvenliğin ilk adımı olan kapılarımız her zaman çeşitli sistem ve donanımlarla güçlendirilmeye çalışılır. Çünkü ev veya yaşam alanı olması dolayısıyla kendimizi korumak ve güvende hissetmek için bu tarz önlemler almak gereklidir. Ama dışarıda kalmanız veya dalgınlıkla anahtarınızı kaybetmeniz halinde kapınızın nasıl açılacağını belirleyen de aynı şekilde güvenlik ve kilit sistemleri olur. Çalışanlarımız donanımlı, alanında tecrübesi olan ve kilit sistemleri konusunda bilgisi bulunan kişiler olduklarından dolayı hangi tipte kapı veya kilit sistemi olursa olsun açarak müşterilerimize hizmet verir.

Ne Kadar Sürer?

Müşterilerimiz kapılarını açtırmak istediklerinde ne kadar süren bir işlem olduğu konusunda da bilgi almak ister.

Aslında elemanlarımız hızlı ve tecrübeli olsa da bazı durumlar ne kadar süreceğini belirlemede etkili olur:

  • Kapının kilitli olup olmaması,
  • Kapı ve kilit yapısı,
  • Anahtarın çevirme anında kırılmış olması,
  • Mesafenin nasıl olduğu gibi etmenler belirleyicidir.

Elemanlarımız kapınızın açılması için iletişime geçer geçmez hemen adrese ulaşır. Adrese ulaştıktan sonra da en kısa sürede kilitli olması durumunda sistemi devre dışı bırakarak kapınızı açar.

Ücretleri Nasıldır?

Firma olarak uzun zamandır yaptığımız çilingirlik hizmetlerinde her zaman en uygun rakamlarla hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hizmet verirken uyguladığımız tarife taban fiyatlandırma üzerinden yapılır.

Kapının Zarar Görmemesi

Kapının açılma işlemi sırasında zarar görmemesi, etrafın kirlenmemesi veya çizilmemesi için titiz bir şekilde çalışıyoruz. Müşterilerimizden bu yönde herhangi bir şikayet almamış olmamız da başarımızın bir göstergesidir.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?