Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Kapınızda Yoksa Güvende Değilsiniz . Evinize Açılan Yangın kapınız ne kadar güvenli !!! Yeni binaların yangın kapıları ufak bir zorlama ile ses çıkarmadan açılmaktadır. Bu sebepten yangın kapısına geç kalmadan yangın kapısı emniyet kilidi taktırın. Yeni Binalarda Artık Yeni Yönetmenliğe Göre Yangın Kapıları Takılmaktadır. Fakat Yangın Kapılarındaki Kilitler Çok Çabuk Açıldığı İçin Hırsızların En çok Bu yolu kullanmaktadır ve Bu sayede evinize giriyorlar. Bunun İçin Yangın Kapı Kilidi Taktırmayı Unutmayın. Son Zamanlarda Yeni Binalarda Büyük Güvenlik Açığı olan Yangın Kapılarından Yapılan Hırsızlık Vakaları Oldukça Arttı. Buna Karşı Yangın Kapılarına Emniyet Kilidi Takılmaktadır. Yangın Kapıları Genelde Acil Çıkış Kapısı Olduğu İçin Basit Bir Kilit Sistemi Kullanılmaktadır. Bunun Farkında Olan Kötü Niyetli Kişiler Siz Daha Önlem Almadan Yangın Kapınızdan Evinize Girip Hırsızlık Olayını Gerçekleştiriyorlar.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Taktırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ? 

Yangın Kapısı Emniyet Kilitleri Tam Beş Çeşit Olup Hepsinin Farklı Fonksiyonları Bulunmaktadır. Yangın Kapınıza Kilit Taktırmadan Önce Bizimle Mutlaka İrtibata Geçiniz. Piyasada Yangın Kapılarına Uyumsuz Ucuz Fiyata Kilit Takıyorlar ve Daha Sonradan Müşteri Mağdur Duruma Düşüyor. Piyasada Ucuz Zamak Olduğu İçin Kilit Basit Bir Şekilde Kırılmaktadır. Siz Değerli Müşterilerimize Doğru Seçimi Yapmak İçin Yerinde Keşif Yapmaktayız. 

yangin kapisi emniyet kilidi

Yangın Kapılarınıza Mutlaka Emniyet Kilidi Taktırmalısınız. Güvenlik Kapıdan Başlar. Yangın Kapılarınızı Mutlaka Güçlendirmelisiniz. Aksi Taktirde Daha Sonrasında Üzülebilirsiniz. Başınıza Gelmeden Önleminizi Almayı Unutmayın.

Emniyet Mili

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Çeşitlerimiz

Kale Kancalı Kilit

Kale Dönerli Fişeli Kilit

Hok Alarmlı Monoblok

Kale Fişeli Kilit

Kale Monoblok Kilit

Kale Otomatik Monoblok Kilit

İsteğe Bağlı Pençeli Kilit

Desi Alarmlı Monoblok Kilit

Akarsan Fişeli Kilit 

Kapılarınıza Bunlardan Takıldığında İsterseniz Ekstradan Emniyet Mili’de Takılabilir. Yangın Kapılarından Yapılan Hırsızlık Vakaları Normal Kapılardan 2 Kat Daha Fazla Yapılmaktadır. Yeni Yapılan Binalarda Artık Kaliteli Çelik Kapılar Kullanıldığı İçin Ve Son Kullanıcılar Bilinçli Olduğu İçin Kapılarda Tuzaklı Kilit Olmasından İş Uzun Süreceği İçin Yangın Kapılarından Müdahale Ediyorlar. Yangın Kapıları Basit Olduğu İçin Ve Sessiz Kolay Olmasından Dolayı Onları Cezve diyor. Kötü Niyetli Kişilere Bu Fırsatı Vermeden Önleminizi Almayı Unutmayın. 

Youtube Sayfamızdan Videolarımızı İzleyin. Bilgi İçin Bizi Mutlaka Arayın. Sizlere Whatsapp’dan Kilit Resimleri Yollayalım.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Acil  Çıkış Kapılarınıza emniyet kilidi yada emniyet mili taktırmadan önce mutlaka kapınıza doğru kilidi taktırmayı unutmayın. Yangın kapısı kilidi taktırırken kolay olsun diye sadece kancalı kilit takan ustalar var. Sebebi montajı daha kolay olduğu için firmamız bunun için önce kapınıza keşif yapıyor daha sonrasında doğru olan kilidin montajını yapıyor.

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?