Moda çilingir

Moda çilingir Hizmeti

Moda çilingir hizmetimiz sizlere 7 gün 24 saat çilingir hizmeti vermekteyiz. Çelik kapınızın anahtarları kapının arkasında kalmış olabilir yada anahtarlarınızı kaybetmiş olabilirsiniz. Kadıköy moda çilingir olarak kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. İstanbul anahtarcılar odasına kayıtlı yetkili çilingir olarak kapılarınıza hasar vermeden açmaktayız. Kapınızı açtırırken sizlerden istenen bazı evraklarınızın olması gerekiyor. Bu evraklar sizin güvenliğiniz için mutlaka sorulmaktadır. Evin size ait olduğuna dair varsa kontrat,adına kayıtlı fatura ve kimlik bilgilerinize firmamızdan gelen usta kontrol ettikten sonra kapınızı açmaktadır. Bunun sebebi evinizin başka kişiler tarafından açılmasını önlemek ve olası bir hataya düşmemek için evin sizin olduğunu kanıtlamak için istenmektedir. 

Moda çilingir

Moda Çelik Kapı Tamiri

Kadıköy Moda semtinde aynı zamanda çelik kapı tamiri hizmeti’de vermekteyiz. Çelik kapınız zor kilitleniyorsa,yere sürtüyor ise yada kapınızı çekerek kilitleniyorsa çelik kapı tamiri ustamızı adresinize yolluyoruz. Çelik kapınızda arıza varsa randevunuzu alın sorununuzu çözelim. İşinde uzmanlaşmış kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için 30 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Çelik kapılarınızın her türlü arızası için bizi arayabilirsiniz.

 

Moda Kasa Çilingir

Moda kasa çilingir günlük kullandığınız özel eşyalarınızı koyduğunuz evraklarınızı sakladığınız çelik kasanın şifresini unutmuş olabilir yada anahtarlarını kaybetmiş olabilirsiniz. Moda kasa çilingir servisimiz çelik kasanıza hasar vermeden açarak yeni anahtar yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Uzman kasa ustalarımız Kale çelik kasa,Nato Safe çelik kasa,Valberg çelik kasa,Yale çelik kasa,Kıratlı çelik kasa,Dilaver çelik kasa,Antep çelik kasa,Kuyumcu çelik kasa,Kiralık çelik kasa,Kiralık banka kasası,Safe point çelik kasa,Eurosafe çelik kasa,Yongfa çelik kasa,Eagle safe çelik kasa,Safewell çelik kasa,Silah Kasası,Pul ve El Para Kasaları,Zırhlı çelik kasa,Otel Kasaları,Yanmaz Evrak Kasaları,Banka Ticari Para Kasaları profesyonel bir şekilde açmaktadır.

Moda Oto Çilingir

Moda oto çilingir arabalarınızın anahtarlarını bagajda yada kontakta kaldığında hasar vermeden açmaktayız. Arabanızın anahtarlarını kaybettiniz ve immobilizer sistem varsa aracınızın başına gelip sıfırdan anahtar yapıyoruz ve eski anahtarınız iptal edilmektedir. Bütün araba markalarının anahtarlarını yapıyoruz ve hasar vermeden açıyoruz.

Moda Hidrolik Montajı

Moda’da bina kapılarında bulunan kapı kapatıcı hidrolik montajı ve satışı yapmaktayız.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?