Mul-t-lock 225 B Tuzaklı Kilit

Mul-t-lock 225 B Tuzaklı kilit sayesinde artık eviniz ve iş yeriniz daha güvenli olacak ve hırsızı durduran kilit geldi. Bu kilit sayesinde anahtarınızı çalışanınıza yada evdeki temizlikçiye verdiğinizde anahtarın kopyasını hiç bir yerde yaptıramamaktadır. Son zamanlarda hırsızların internet sitelerinden satılmakta olan maymuncuk sistemi  ile kapıları açmaktadır. Polisin yapmış olduğu açıklamada bunun önüne geçmek için kapınıza mutlaka tuzaklı ve maymuncuk ile açılamayan kilit taktırmalısınız. Aşağıda paylaştığımız linke tıklayın ve hırsızların kapılarınızı nasıl açtığını izleyin.

Mul-t-lock 225 B Tuzaklı kilit ne kadar güvenli

Multlock 225 B tuzaklı kilit maymuncukla açılmaya karşı yüksek güvenlikli

Multlock 225 B tuzaklı kilit kırılsa’da açılmıyor 

Multlock 225 B tuzaklı kilit anahtarı sadece biz tarafından sadece kartı ile çoğaltılmaktadır.

Bu kilidin anahtarlarını başka multlock bayilerinde yapılmıyor.

multlock 225 B Tuzaklı kilit

Mul-t-lock 225 B kilit alırken taklitlerinden sakının ve buna benzer 236 G mul-t-lock kilitlere dikkat edin. Mul-t-lock 236 G kilidin anahtarlarını her yerde yaptırılmaktadır. Mul-t-lock 225 B kanal özel profil kilit İstanbul Anadolu yakasında sadece bizde satılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bu kaliteli kilidi satmaktan gurur duyuyoruz. Çelik kapılarınız kaliteli olabilir fakat artık hırsızlar kapıları ya kilidi kırarak açıyorlar yada maymuncuk ile açmaktalar. 

Neden Mul-t-lock Kilit

Mul-t-lock kilit Dünya devi olan Assa Abloy şirketinin getirmiş olduğu Avrupa kilit sayesinde Türkiye’de maymuncuğu olmayan patentli kilit olmasından dolayı kapılarınız güvenli hale gelmektedir. Türkiye pazarına 1990 yılında giren Mul-t-lock Assa Abloy kilit piyasada satılan diğer kilit firmalarının yapmadığı ve hırsızların bu açıkları bilmesi sebebi ile piyasa kilitleri 1 dakikada açılmaktadır. Mul-t-lock bu açıkları tamamen kapatmış olması ve yüksek güvenlikli kilit yapması sayesinde piyasaya lider kilit firmaları arasına girdi. Bizde Mul-t-lock Süper Center olarak bu özel profil kilidi sizler için getirdik.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?