çilingir

Evlerimiz, iş yerlerimiz, kullandığımız depolar, kamusal alanlar ve daha aklımıza gelebilecek bir kapıyla sınırlandırılmış tüm alanların bir gün hırsızlık durumuyla karşılaşması olası bir ihtimaldir. Yaşanacak bu hırsızlıklarda ortamın kapısı zorlandığından kapı iskeleti hasar görmekte, daha da kötüsü kilidi açabilmek için kapıların kilidi kırıldığından kilit değişimi için ekstradan masraflar ortaya çıkabilmektedir.

Zümrütevler çilingir servisi bu saydığımız üzücü olaylarda Çilingir34 ekibi olarak tarafımızca verilmektedir. Sadece üzücü hırsızlık olayları için değil, sorun çıkartan kapı kilitlerinde; anahtar kayıplarında, üzerinde anahtar unutulan kapıların açılmasında, kilit sıkışmalarında ve daha pek çok şekilde örnek verebileceğimiz durumda kapılar alanında uzman bir çilingir tarafından açılarak hasar en az seviyeye indirilmektedir.

Zümrütevler konum olarak hem yaşanacak sitelerin fazlalıkta olduğu, aynı zamanda işyerleri ve dükkanların da sayı olarak fazla olduğu bir muhittir. Kötü niyetli hırsızların bu alanlara yönelmesi oldukça kolaydır. Bu durumun dışında bölgede yaşayan nüfusun da çilingirlik hizmetine anahtar konusunda ihtiyaç durumunun fazlalığını da göz önünde bulundurursak, Zümrütevler acil çilingir hizmeti için akla ilk gelecek firmalardan biri 7/24 hizmet seçeneğiyle Çilingir34’tür.

Çilingir34 Ekibinin Zümrütevler Çilingir Hizmeti İçin Sağladığı Ekstralar Nelerdir?

Kapı tamiri konusunu öncelikle hırsızlık ihtimalinden ele alırsak, hırsızların zorladığı kapıları kapı demirleri ve iskeleti açısından zarara uğrattığını; daha da önemlisi ister çelik kapı olsun ister eski tip kapı, her iki durumda da kilitlerin kırılarak içeride parçalanması durumuyla değiştirilme ihtiyacı oluşması durumunun meydana geldiğini söylemek mümkündür. Bu tip ihtiyaçlarda, bizim ekibimiz gibi alanında profesyonel ve kilit değişimi konusunda uzman ekiplerden destek almanız hem kısa sürede işinizin halledilmesine hem de verilen hizmetten memnun kalmanıza yardımcı olacaktır.

Bunun dışında anahtar kaybı, kapının iç kısmında kilidin üzerinde anahtarın unutulması gibi durumlar için de yine Zümrütevler çilingir servisi sağlayan Çilingir34 gibi firmalarla çalışmanız çok daha iyi sonuçlarla ve maddi olarak uygun destek alabilmeniz durumuyla karşılaşmanıza olanak sağlayacaktır. Bünyemizde çalıştırdığımız tüm çilingirler alanında uzman ustalar olduklarından, ister eski tip olsun ister yeni her türlü kapının zarar görmeden açılmasına ve sağlam bir kilide sahip olmasına dikkat ederek çalışmalarını gerçekleştirir.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2024 Çilingir Servisi 7/24

İletişim

Başvuru Formu

Gönderiliyor
Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın
Bilgilerinizi Unuttunuzmu?